SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielkość jąder po cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
Zadam odrazu tu pytanie, żeby nie tworzyć nowego tematu. Nie chce wchodzić na teścia żeby organizm wrócił do normy, myślałem nad cyklem 30mg oxandrolonu/dzień (300tabów po 10mg). Czy to nie będzie przeszkodą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205585
Będzie ok

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
Jakiś odblok po tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205585
Nie widzialem Twojego wpisu z oxa, to zly pomysl bo moze przyblokowac.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2021-05-13 17:06:59

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205585
krzysiek.krzysztof
Racja. Zobaczymy za pół roku co będzie.



Aleks
Będzie ok


Moja odpowiedz byla do tego postu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
Chciałem minimalnie poprawić wszystko i jak najbezpieczniej. Narobi mi zamieszania w hormonach czy jak? Po takim cyklu bym odpoczął do przyszłego roku. Co myślisz o takim czymś, jaki odblok ewentualnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205585
Oxa nic nie poprawi a może przyblokować a wtedy standardowy odblok który nie jest obojętny dla organizmu. Na Twoim miejscu jeśli nie masz zamiaru robić kolejnego cykku to dalbym sobie spokój a skupił się na diecie, treningach i suplementacji.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
Po przemyśleniu odpuszcze w tym roku. Najwyżej przygotuje sie na to do przyszlego roku. Dziekuje za porady, mam nadzieje ze szybko mi wszystko wróci do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 642
Witam ponownie, Panowie generalnie poprawy nie ma dalej, moim zdaniem mam atrofie jąder po swoich cyklach i pomimo poprawnych badań, czy gdybym chciał poprawić wielkość jajek to co powinienem i w jakich dawkach przyjac(zakladajac ze badania sa w normie). Mysłalem o hcg zeby wziac z 15000iu rozłozone na 2500iu/3dni, co o tym myslicie? Jak poradzili byście mi zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
krzysiek.krzysztof
Witam ponownie, Panowie generalnie poprawy nie ma dalej, moim zdaniem mam atrofie jąder po swoich cyklach i pomimo poprawnych badań, czy gdybym chciał poprawić wielkość jajek to co powinienem i w jakich dawkach przyjac(zakladajac ze badania sa w normie). Mysłalem o hcg zeby wziac z 15000iu rozłozone na 2500iu/3dni, co o tym myslicie? Jak poradzili byście mi zrobić?
HCG tez Cię przyblokuje. Jedynie jak się już uparłes to do tego cytrynian clomifenu (clomid) ale poczekajmy na inne pomysły. Sam osobiście na Twoim miejscu zostawiłbym jajka w spokoju. Napisz jeszcze jak obecnie libido, sampoczucie itp.?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozjechane hormony

Następny temat

Odblok po długim czasie stosowania

WHEY premium