SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka Wpadka Fileborna: STERYDY !!!!! Filon na deskach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"Uriel u Mnie jedna amp depota kosztuje 2 razy mniej"

Morph - to to ja wiem. Wszędzie kosztuje 2x mniej. To tak jak w Media Markt - tam się chodzi oglądać to co jest w sklepach dostępne a kupuje u autoryzowanych "dealerów" , których trzeba niestety ze świeczką szukac.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2903
podniecacie sie ze filus taki zly, dla mnie jest gosc. Robil siano na pajacach a to z tym wykluczaniem to pewnie jest bajka, co by z tego wyszlo gdyby wszyskich mial wykluczyc. Kto o zdrowych zmyslach placi 4 kola za rozpiske?! Wystarczyloby zeby chlopaki poczytali posty Zreszta nie ma co sie rozpisywac, ja nie wiem jak to bylo i 99% rowniez wiec mozemy tylko domniemywac...

be who you want to be... choose life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
wezelx- rozpiski musieli kupowac poniewaz gdyby nie kupili Filus by nie zarobil kasy a co za tym idzie wykluczalby zawodnikow.Doping i takj istnieje wiec jesli ktorys z zawodnikow wzialby jakis cykl a nie kupilby towaru od Filusia to i tak by zostal wykluczony bo wpadlby na badaniach anty-dopingowych i kolko sie zamyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
anio

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Jeśli moge wyrazić swoje zdanie to Fillebornowi należy się uznanie za to co potrafi robić - przygotował Piotrka bardzo dobrze - i innych - za to trzeba go szanować - facet jest naprawdę dobry w swoim fachu, lecz nie podlega nawet dyskusji to co robił - to oczywiste - nie da się tego wytłumaczyć.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
poprosze gg adriany

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
uriel czemu tak dziwnie piszesz??? znowu cie zniewiescilo???

szykuj pupsko na listopad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"szykuj pupsko na listopad... "

Przekazałem swoją pupę Nastuli - dostanie baty od Nogueiry

Minotaur skopie mu tyłek - więc czuję się zwolniony z obowiązku.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
to znaczy ze krecisz z nastula???

czuje sie zdradzony <foch>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
uriel jestes na tym gg?

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino

Następny temat

Pytanie do znawcy %-)

WHEY premium