SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Whey 100 + Szejker Promocja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356
Siema, to będzie moje pierwsze białko, opłaca się brać? Shaker się przyda, a białko podobno jedne z lepszych. Na stronie trec-a żadnej promocji nie ma, co o tym myślicie?
Link: https://sklep.sfd.pl/Trec_Whey_100_ _Shaker-opis32026.html

Ps. jest dodana miarka? nie posiadam żadnej, wiec ważne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26627
Jest miarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
oplaca sie? pod jakim wzgledem?
masz 15 lat mysle ze to Ci nie potrzebne, wiesz w ogole po co Ci to bialko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356
Jest aktualnie ta promocja i nie wiem czy białko jest warte swojej ceny. Na stronie trec-a nie ma żadnych promocji na ten produkt i zastanawiam się z jakiego powodu.
Tak, wiem po co mi białko. Mam dietę ale muszę uzupełnić braki proszkiem, bo nie mam możliwości, żeby jeść coś więcej, ziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
smialo jedz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jest ok

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356
Dobra, a jakieś propozycje co do smaku? Wziąłbym czekoladę, ale do wyboru są tylko:
-czekolada-sezam
-ciasteczka
-truskawka
-wanilia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263159
Ja polecam wanilie, bardzo dobra ale wiadomo, ze smakiem jak z gustem... nie każdemu podpasuje to samo

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
j/w smak sprawa gustu ale imo czeko-sezam calkiem spoko tylko nie ma nic wspolnego z sezamem, smakuje raczej jak wafelki do lodów,
tak z ciekawosci ile tego bialka Ci brakuje i ile bedziesz go sypał?
bo w Twoim wieku to raczej duzo tego bialka nie potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
i tak kupi%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
spoko, jago kasa niech kupuje
z ciekawosci pytam zeby nie okazalo sie za chwile ze 100g bialka brakuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac?

Następny temat

clenburexin a potencja

WHEY premium