SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

What for me ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam tak jak w temacie jaki będzie dla mnie najlepszy gainer ?? Mam 15 lat 7 miesięcy stażu, co polecacie dla mnie może jakiś magnum 8000 ?? I prosze mi tu nie gadać ze w takim wieku najważniejsza jest dieta itp bo ja to wiem i będę układał sobie dietę wraz z odzywką .
Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no pieknie dyskusja sie rozwinęła- bronzery bowiem dzialaja bezpośrednio na DNA więc nie dosc, że chronia przed zgubnymi skutkami wykonywania wielu seri po tysiac i wiecej powt. z cieżarem wiekszym niz normalny rekord na jeden raz to jeszcze w niesamowitym tempie pozwalaja rosnąc mieśniom[poprzez hipertrofie mięśniową]/i to bez promieni słonecznych/ od razu opalonym jakbys dopiero powrócił z tunezyjskich plaż... albo spod piramid...
jednym słowem ułóz dietę a wspomniany bronzer niech posłuży jako omasta do ryzy i ziemniaków- bo jakbys wział tego wiecej to nawet na drugim świecie móglbys wylądować- a takie czarne/czy brązowe/ to wiesz gdzie idą/za lenistwo/...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-07-08 19:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
W tym wieku najważniejsza jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwaniak omg umiesz czytać ? Wiem o tym ale chcem kupic sobie jakiegoś gainerka do tego więc jak nic nie masz mądrego do powiedzenia to lepiej nie mów nic proszę! ! ! I może lato to nie najlepsza pora na robienie masy to co brać żeby jednak ochronić mase przed spadkami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszystko dobrze, wiec napisz ile białka węgli ci brakuje w diecie to dolozymy do tego gainera- chyba, że najpierw dajesz gainera a potem don ukladaszposiłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Ułóż dietę przeanalizuj czego ci ewentualnie brakuje o jakiej porze dnia i kup białko lub gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie o to chodzi że mam zamiar najpierw kupić jakiegoś gainerka i dopiero dopasować diete do niego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale robi sie odwrotnie- nie kupuje sie przecież okien a pod nie nie stawia sie domu lecz odwrotnie.
ułóz diete zobacz co w niej brakuje a potem odzywkę.
jeżeli teraz nie umiesz jej ulozyc to potem tym bardziej.

wejdź do działu Odzywianie bo tutaj narazie nie mozna ci pomoc- wprawdzie mozna ci rzucic kilka nazw lecz jak wspomniałem to nic nie pomoże a nawet może spowodowac wiekszy zamęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mógłbyś jednak rzucić mi kilka nazw ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
bronzer jest całkiem smaczny i dobrze cenowo wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale odpowiedni dla mnie ? Szczerze nie znam takiego gainera a wiesz na początek muszę złapać sie za jakieś słabsze gainery znaczy za takie podstawowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11548
bronzer 1000 bedzie ok polecam.

>Nie dyskutuj z d****em bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem<
http://www.youtube.com/watch?v=330zACU0b6E&mode=related&search= 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina + ??

Następny temat

Regeneracja

WHEY premium