SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wezwanie na policję za zakup thermal core

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie siać paniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
tak z ciekawosci ? w pl peptydami mozna handlowac ? bo ostatnio tez na allegro widzialem... ghrp melano itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
nie wolno, ale pewnie obsluga allegro nie wie co to jest, zapewne tylko do czasu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Kiedyś w jednym toruńskim sklepie zawitały mendy i zamknęli sklep na kilka dni za sprzedaż jakiegoś stacka kreatynowego bo ponoć był tam jakiś wyciąg z marihuany. Ogólnie wydaje mi się, że kupowanie też jest na granicy prawa bo nie można przecież posiadać zakazanych substancji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 325 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Krótka piłka, duzi gracze pozbywają się dzikiej konkurencji. W intratnych interesach prawo jest tak konstruowane aby na podstawie autonomicznej decyzji organu kontrolnego można było uznać coś za niezgodne z prawem i interes obywatelowi zamknąć. Przykładowo w sklepach "St.... M.cy" kontrola nie zakwestionowała preparatów z Yohimbiną (wiem bo tam pracowałem). Najgorzej jest w handlu paliwami, częściami samochodowymi i złomowaniem pojazdów. Welcome to Poland. Co do pytania kolegi proponuję zeznawać "na Sobiesiaka" ..nie wiem, ..nie pamiętam, ...może, ..nie znam, ..odmawiam odpowiedzi na to pytanie, ...nie odpowiem na to pytanie. Tak na prawdę nie wiesz czego chcą, może chodzi o akcyzę może o inne podatki które solidarnie obciążają kupującego i sprzedawcę, a sprzedawca okazał się nie wypłacalny. Masz prawo nie odpowiedzieć na pytanie jeżeli naraziłoby cię to na odpowiedzialność karną lub na hańbę, nie musisz podawać powodów odmowy odpowiedzi na zadane pytanie. Policja nie jest po to aby tobie pomagać tylko żeby mieć wykrywalność, a w ślepej pogoni za sukcesami mogą chcieć ciebie pogrążyć. Nie ufaj im ani na pół słowa. Sam tego doświadczyłem.

Najlepszym trenerem jest ból, ale ma mało uczniów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 325 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Jeszcze pytanko, czy wezwanie dostałeś oficjalnie listem poleconym? Czy może wizytówkę dzielnicowego z prośbą o kontakt? Jeżeli nie jest to formalne wezwanie to możesz sprawę olać. Mendom nie chce się tyłka ruszyć w teren.

Najlepszym trenerem jest ból, ale ma mało uczniów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6894
wogle bym tam nie poszedł -szkoda czasu na społeczniaków hehe
jakby co mów nic nie widziałem nic niesłyszałem
powiem i powtórze h.w...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
CatBehemot wezwanie przyszło listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, więc sprawy olać nie można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 325 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Ano nie można, w charakterze świadka masz?

Najlepszym trenerem jest ból, ale ma mało uczniów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
a może by tak przeczytać pierwszy post autora?
odbyłoby się bez zbędnych pytań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co grozi za przewoz polska-niemcy (3f-t.prop i 200t winka)

Następny temat

Prola wino oral kiedy hcg?

WHEY premium