SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wejście Smoka ;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21412

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezłe plecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
ten znaczek "R" to pewnie od "ruchaj" hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
sg za dobre checi

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459


Witam ponownie. Dziś wstawie najnowsze fotki zrobione w miesiac po zakończeniu pierwszego cyklu kreatynowego. Od poprzednich zdjec minęłó 10 miesiecy w trakcie których przybralem 10 kilo masy ( w tym 6 w trakcie cyklu kreatynowego ) na samej diecie wysokobialkowej plus systematyczna suplementacja HMB. Ogólny staż treningowy to 18 miesiecy. Zaczynalem z masą 69,7 a dziś ma 91,2 kg. Ogólnie nadal skupiam sie na masie dlatego nie zwracajcie uwagi na rzeźbę, bo na nią jeszcze przyjdzie pora. Wiecej danych o mnie w profilu. Fotki wrzucam pojedyńczo ze względu na brak abonamentu.

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459


Ogólnie będzie 14 fotek, wiec poczekajcie z krytyką do ostatniej

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
6kg na kreatynie? to ile ten cykl trwal? moze miales kreatyne Ultimate Nutrition? hrhrhrhr

za pozno - juz sie wbiłem

Zmieniony przez - REPTILE w dniu 2004-10-19 17:45:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459


Plecy w dziwnej pozie

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459


Kreatynę mialem z Treca-Creapure 500gr , a cykl trwał 6 tygodni. Po odstawieniu nie mialem zadnych spadków (dzieki zdyscyplinowanej diecie)!

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459


Jeszcze raz plecy ... na innym tle

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459


Ostatnie ujęcie pleców.

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje plecy

Następny temat

Ino 1 fota bo wiecej nie mam :P

WHEY premium