SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze Plany Na Wakacje a Siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Też to zauważyłem. Bez majtek to tak trochę dziwnie

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
donJAZYResko-wszystkie spamy pozamykane że Ty tu?
Do Feniksa i tego co ma podobno gejową fote którego nicku nie pamiętam-NIE SPAMOWAC!

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co ja spamuje?
Napisalem jakie mam plany przecierz...
Bez przesady, mozna troche podyskutować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 915
hehe spoko, zmieniłem:P wrzuciłem bo było to jedno z nielicznych na których byłem rozebrany, a zakładałem nowe konto i wolałem by już coś tam było:P
Trafiłeś na homofoba akurat:P w rubryczce wady wpisał bym niestety nietolerancyjność, ale się staram:P
A swoją drogą skąd znasz takie stronki i skąd wiesz jaką mają zawartość by móc prowadzić taką selekcje ;> <żart>

obecny problem klata- jak dobrze, że się pojawił bo co bym wtedy robił :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe dowcipniś. A nie pamietasz jak te strone mi kiedys wysłałes?? Tez <zart>

PS. Fotka w profilu miales normalną, ale mi chodzi o to w avatarze

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2009-06-19 19:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 915
Fotka i tak była z czasu gdy nie ćwiczyłem, teraz mam zamiar się poważniej wziąść więc ne ma straty, wrzucę coś jak już będzie co, niestety wakacje psują mi plany, wracając do tematu, bo powinienem masę robić a na wakacje mi nie pasuje, więc po prostu rozruszam sobie mięśnie, a od jesieni "ruszymy z budową".
A w avatarze miałem gacie:P moze nisko opuszczone a może mam wyskoko pępek :P

obecny problem klata- jak dobrze, że się pojawił bo co bym wtedy robił :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Binio. Nie poczuwaj się.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
ja tym razem 26 czerwca wracam do polski zeszle wakacje w sumie zeszly roku przepracowany w uk do 26 wiec teraz chce z wakacji pokorzystac i wrocic do formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
A ja przez wakacje pewnie znowu cale praca po 12-14 godzin dziennie 5 dni w tygodniu w branzy budowlanej 3 posilki dziennie ale sie nie martwie bo powakacjach odrobie wszystko w miesiac a poprawie forme w 2 hehe.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Wracając do tematu jak Wam panowie to wychodzi?
Ja troche chodziłem na siłke,troche się obijałem ale 12 godzin pracy na dobe siedem dni w tygodniu potrafi skutecznie zniechęcić człowieka.
Ogólnie jestem zadowolony,przy diecie trzemam wage spadków większych nie ma teraz tylko w sierpniu mała redukcja i wakacje na +

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syndrom ostatniej serii

Następny temat

Mam pewien problem

WHEY premium