SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka Silva vs. Arona - dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Baby napisała:
"jednak mam pytanie CZY WAND WALCZYŁ JAK MISTRZ? nie sądzę..."
- Wand walczył lepiej niż Rysiek, któremu się po prostu ten pas nie należał. Baby - zwróć uwagę na wymiany w stójce! To Wand trafiał a nie Rychu!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17
Obejrzałem tą walke kilka razy i dla mnie wygrał Arona pierwsza runda była tylko wyrównana dwie nastpne dla Ricardo. Fakt że koncowki należały do silvy i to mogło zadecydować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ludzie troche obiektywizmu. Silva jakby na to nie patrzec obalił 4 razy arone! Wielkiej przewagi w tym elkemencie arona nie mial. Na ziemi obaj stoczyli wyrownana walke a zadecydowala agresja mistrza i jego lepsza stojka. Arona przegral i baby przypominam ci ze nie tylko wand mowil ze w***ie aronie ale takze arona mowil ze pozre wanda jak tygrys krolika! Jak sie stalo? Krolik przechytrzyl tygrysa i zasluzyl na zwyceztwo. Apropo Damagea to nie to sie liczy! Jedyne obrazenia jakie zadal arona wandowi to po zderzeniu lbami kiedy silvie pekla skura na nosie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki K-1 Dynamite 2005

Następny temat

Dyskusja po walce Cro Cop vs Hunt

WHEY premium