SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga, a zalecane dawki suplementów

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 892
Wiatm wszystkich mam takie pytanie czy masa naszego ciala wplywa na to ile powinnismy brac sumpelemtow, by byly one skuteczne.Czy sugerowac sie tym co pisze producent na opakowaniu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 892
nie dodalem ze niechodzi mi tu o gainery czy weglowodany bo dawkowanie tego w sposb najbardziej uproszczony zalezy od naszej diety i celu jaki sobie stawiamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
oczywiscie waga jest brana pod uwage przy dawkowaniu supli...jednak bierze sie raczej pod uwage wage suchej masy
czyli jesli ktos kto zaczyna cwiczyc wazy 100kg przy 170cm wzrostu to wiadomym jest ze miesni za duzo nie ma a znaczna czesc tej wago to tluszcz i koscie (tu jeszcze zalezy jaki typ budowy prezentuje)

generalnie dla ludzi z niewielka waga jest dawkowanie mniej wiecej rowne...potem w miare rozwoju miesni samemu dochodzi sie do tego ile danych supli trzeba wziac...to jest naturalna kolej rzeczy IMO ...chyba ze np ma sie od 5 lat trenera ktory mowi jak robic biceps i co jesc po treningu %)

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 892
rozumiem ze pewno wzoru zadnego nie ma moze ktos mi pomoze na konkretnym przykladzie chcialbym pozbyc sie resztek tluszu oraz pomoc organizmowi w regeneracji i tutaj nasuwaja mi sie dwat akie produkty ktore bym chcial zakupic to thermo speed i glutaine weidera co do pierwszego produktu producent zaleca spozywanie 2x2 tabletki dzienie co do glutaminy to jest jej 5 g w 5g prparatu i te 5 g to zalecana dzienna dawka ja waze 60 kg na silowni jestem 2 x w tygodni 4 razy w tyg uczesczam na treningi bokus czy ta dafka bedzie odpowiednai czy moze brac czegos wiecej lub mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
thermo speed mozesz zaczac od takich dawek...mozesz dojsc do 6kaps na dzien jesli nie bedziesz czul po kilku tygodniach dzialania

glutamine radze brac przed snem i po przebudzeniu na czczo...jednorazowa dawka ok 4g (lyzeczka do herbaty)

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przy thermo speed zaczyna się zawsze od mniejszych dawek bo to jest suplement który po jakimś czasie suplementacji wymaga zwiększenia dawek.
glutaminę natomiast przy mniejszej wadze stosuje się w mniejszych ilościach niż przy wadze większej/wadze mięśni przede wszystkim jak już wcześniej napisano/- można zacząć od 5g./najwięksi stosują nawet dawki 20g./
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 892
Dzieki bardzo panowie za odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie kreatyny i HMB ?

Następny temat

Rozpuszczanie BCAA i NAG w wodzie

WHEY premium