SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wada serca. Pomocy. Proszę o poradę

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3242
Witam . Proszę o pomoc . Mam arytmię serca niezlosliwa bo mi wgl nie przeszkadza . Co chwilę pokonuje rekordy w bieganiu długo dystansowym ,jestem sprawnym fizycznie . Staram się na zawodowego żołnierza . Czy ta wada serca mi przeszkodzi w dalszej drodze wojskowej . Aktualnie mam kategorie A i jestem na służbie przygotowawczej. Nie wiem na czym stoję bo 4 miesiące siedzieć tutaj na marne to nie ma sensu . Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

witam Pomozcie rozłozyc mi 20 strzałów omki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78431
Stary - takie pytania i konsultacje tylko z dobrym kardiologia.
Nie słyszałeś o zgonach na trasach biegowych, na murawie czy parkiecie?
Tamci ludzie nie wiedzieli o swojej sądzie serca i pewnie gdyby dane im było to poznać woleliby grać w szachy, w domu siedzieć i żyć niż trenować!
Ty już wiesz co może Ci być więc nie szedlbym ta drogą. Tylko to jest moje zdanie. Musisz konsultować swoje zdrowie z dobrym kardiologiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
zieta1985
Witam . Proszę o pomoc . Mam arytmię serca niezlosliwa bo mi wgl nie przeszkadza . Co chwilę pokonuje rekordy w bieganiu długo dystansowym ,jestem sprawnym fizycznie . Staram się na zawodowego żołnierza . Czy ta wada serca mi przeszkodzi w dalszej drodze wojskowej . Aktualnie mam kategorie A i jestem na służbie przygotowawczej. Nie wiem na czym stoję bo 4 miesiące siedzieć tutaj na marne to nie ma sensu . Proszę o pomoc. Z góry dziękuję



I w czym internet ma Tobie pomóc..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3242
Chodzi mi tylko czy przy szczegółowych badaniach lekarskich robią badania odnośnie arytmii . Czy da się to jakoś obejść

witam Pomozcie rozłozyc mi 20 strzałów omki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
tomaszS
Stary - takie pytania i konsultacje tylko z dobrym kardiologia.
Nie słyszałeś o zgonach na trasach biegowych, na murawie czy parkiecie?
Tamci ludzie nie wiedzieli o swojej sądzie serca i pewnie gdyby dane im było to poznać woleliby grać w szachy, w domu siedzieć i żyć niż trenować!
.


dokładnie to że nie odczuwasz i masz dobre wyniki nie oznacza że jest to dla Ciebie bezpieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
zieta1985
Chodzi mi tylko czy przy szczegółowych badaniach lekarskich robią badania odnośnie arytmii . Czy da się to jakoś obejść



A to arytmia jest jakimś wybitnie szczegółowym badaniem myślisz Kolego, zwykły ciśnieniomierz za stówke poza tętno/ciśnienie pokazuje również arytmie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak ty chcesz komisje oszukiwać o swoich choroba to nie bardzo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3242
Właśnie badam się ciśnieniomierze i powiem że raz wykrywa i raz nie . . . Byłem na EKG i wykryło . Teraz jestem na służbie przygotowawczej . Będę gadałem z porucznikiem o badaniach bo z tego co ja wiem to komisja lekarska przepuszcza chłopów z arytmią serca

witam Pomozcie rozłozyc mi 20 strzałów omki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zrobić da się wszystko, osoby z poważnymi problemami wzrokowymi potrafią zaliczyć wzorowo badanie, sposobów co najmniej kilka. Nie każde badanie, czy człowieka oszukasz, ale próbować można.
Pytanie czy nie prościej pójść za dalszą diagnostyką, samo ekg o żadnym poważnym schorzeniu nie świadczy, a objawy w postaci arytmii może dawać chóćby zwyczajne odwodnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
zieta1985
Będę gadałem z porucznikiem o badaniach bo z tego co ja wiem to komisja lekarska przepuszcza chłopów z arytmią serca


Zależy co wyklucza oraz na jak zaawansowany jest problem dlatego jest to rozpatrywane indywidualnie poprzez komisje lekarską
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem gruba (168cm I 56kg) ?

Następny temat

Ból mięśnia piersiowego po treningu

WHEY premium