SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W każdą pogodę, wbij omkę w gUowe - doPINK SPAM %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151325

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Słucha ktoś stąd 3W??



Zapowiada się ciekawy kawałek
A pogoda to już wykańcza...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24545 Napisanych postów 68232 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538294
pedaly z was :)
ide na trening
czus

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Kilka starych kawalkow z 3W lubie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
184cm, po za tym wszystko masz w profilu

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
W profilu 182 :D
No jak przybijesz bombe to bedziesz brys dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
to się teraz dupłem, bo jak profil uzupełniałem to sprawdzałem, czyli 182 Mam nadzieje że będzie dobrze

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Kiedy odpalasz ?
Ja myslalem w czerwcu , teraz delikatnie redukuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No ja właśnie też:) Odpuściłem już aeroby i robię sobie trening obwodowy:)Za parę tygodni robię 2 tygodnie roztrenowania, potem 4-6 tygodni żeby się wkręcić i wrócić, no i jazda z koksem Czyli mniej więcej na koniec czerwca zaczynam bić

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
To juz zdecydowany jestes na to prolo ?
Mi sie wydaje ze lepiej by bylo propa przybic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
izzi dlaczego nas wyzywasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agovirin depot + Boldenon i MEtka

Następny temat

Malay Tiger-stanazol10ml

WHEY premium