SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI BADAN JESZCZE NA BOMBCE - PROBLEM - NEFROLOG?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
MACIEJA21 no wlasnie powiem Ci,ze tyle sie tu czyta zeby ladowac mastera z oxa czy winem ,ze takie super kombo,a jak by czlowiek polecial w solidnej dawce,a nie w takich lajtowych jak moje to nie wiem ile czasu by sie trzeba zbierac do kupy...
Ja juz do mastera nie wracam-chora cena i na dodatek to co daje tak naprawde i co zostaje w prezencie na dluzej po cyklu na dobre mnie zniechecily

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaz luknij na @
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xero a co sie po masterze dzieje ?
bo wlasnie planuje master prop i oxa/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
taki cykl lecialem, widzisz po wynikach co sie dzieje jak mi hdl zbilo z 100paru jakie mialem przed cyklem na 32
lipidy dostaly po dupie, ciekawe jak by to wygladalo przy 50 oxy dziennie i 500-600mastera week
cykl ogolnie bez szalu, sily nie odczulem, sylwetka na + to prawda,ale rowniez nie adekwatnie do tego ile mnie kosztowal master i oxa i do tego,ze musze sie przejmowac lipidami teraz
2 raz w ta rzeke nie wejde

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
panowie a jak nandrolon wplywa na lipidy? deka,npp czy tren?

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Xero imo to zalezne od czkowieka niektorzy na winku leca po 14 tyg w dawkach 50mg ed i profil lipidowy smiga ok jak i trojglicerydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
zapewne masz racje, kazdy organizm jest inny

Joy jakie srodki nie jada tak po lipidach?

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Wszystkie orale ***ia lipidy. Test tez w jakims tam stopniu moj dobry chol spadl tak jak u micza i sie nie podnosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
trzeba z bomby zejsc to moze sie podniesie

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miewalem wiecej kreatyniny na cyklach,

kiedys bylem u specjalisty, ktory powiedzial mi ze sportowcy z wieksza masa miesniowa moga miec normalnie podniesiona kreatynine. tymbardziej, ze bierzemy rozne specyfiki. pij duzo wody, po cyklu powinno wrocic wszystko do normy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy na rzeźbe

Następny temat

Czy PL metanabol jest jeszcze w produkcji?

WHEY premium