SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI BADAN JESZCZE NA BOMBCE - PROBLEM - NEFROLOG?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
z tym ze oxa negatywnie wplywa na nerki to pierwsze slysze. W lipidach tylko dobry hdl jest z***any bo 3glicerydy bez koksu mialem o wartosci 23! wiec obecnie na bombie zblizyly sie do wartosci odpowiedniej no ale sa roz***ane to prawda...
chudzina chce obecnie wskoczyc na mostek i wlasnie dac sie zregenerowac
chce przez miesiac leciec enana 125mg e5d
hcg 500j 3x w tyg
poluzowanie z silka z intensywnoscia treningow i z tydzien przerwy wogole od ciezarow.
Myslisz,ze przy takich wynikach powinien stanowczo odstawic wszystkie saa czy jednak zaplanowany mostek juz badz co badz od dawna sprawdzi sie tutaj?

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ile masz lat?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
24
chodzi o to,ze byl obrany system masa-ubicie-mostek-redukcja
i forma bedzie w dupie na to wychodzi :/

Zmieniony przez - xero w dniu 2011-04-11 18:54:47

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jesli jestes absolutnie przekonany do pozostania on tak dlugo, to zrob jak planowales z mostkiem. powtorzylbym badania przed wejsciem znowu na agresywna bombe.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
chudzina wrzuc mi jakis art czy cos o tej oxie na nery bo bardzo ciekaw jestem jak bys cos mial takiego to bede wdzieczny

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
chudzina ja jestem lajtowiec agresywnej bomby nie bedzie, tylko redukcja na propek antykatabolicznie i o winie nie ma mowy bo w dupie mam juz te niearomatyzujace srodki jezdzace jak szalone po lipidach.
Przynajmniej sprobuje jak wyniki pod koniec mostka bede kijowe to robie off...
dzieki

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
b - poszukam, widzialem mase czasu badanie jak oxa zachowuje sie w organizmie i to wlasnie w nerkach bylo metabolizowana/rozkladana (tutaj nie pamietam do konca), zreszta piersze co sie pokazuje po wpisaniu w gogla "oxandrolone kidney":
[i(...)patients of both sexes with the kidney disease nephrosis should not take oxandrolone.

poszukam tamtego materialu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
hmm też miałem zamiar brać najpierd winko pozniej mastera ale coś się zastanawiam teraz choleraaaa wszsytko już kupione xero ale po odstawieniu wszystkiego powinno wrocic wszystko do normy tak mysle

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
skoro oksandrolon nasila synteze fosfokreatyny to moze tez podnosic poziom kreatyniny /ogolnie nie masz jakiejs strasznie wysokiej wiec sie nie przejmuj/

na cholesterol laduj niacyne 1,5-2g dziennie w 3 dawkach /niacyna ma byc 'normalna' a nie zadna o przedluzonym dzialaniu bo zajedziesz watrobe/, niacyna skutecznoscia dorownuje statynom

nie wiem jaka masz diete ale jak juz unormujesz hormony to zjedz na troche z wegli, dorzuc tluszcze jednonasycone /one obnizaja ldl i podnosza hdl/, kontroluj nasycone /co nie znaczy, ze masz je ograniczac do 0, sa dosc obojetne dla profilu lipidowego bo podnosza i hdl i ldl/

trojglicerydy masz na szczescie nisko wiec nie ma sie co az tak bardzo przejmowac profilem lipidowym

aminotansferazy sa nic nie warte dla nas, zrob lepiej ggtp jak chcesz zobaczyc jak ma sie watroba

Zmieniony przez - Kazam w dniu 2011-04-11 22:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
kazam dzieki za odpowiedz wlasnie zakupilem niacyne nowa ale o przelduzonym dzialaniu kurde,ale juz pisze do sprzedajacego bo ma rowniez zwykla zeby mi wymienil

1,5-2g zaaplikuje spoko

a co myslisz o occie jablkowym?

z tyojglicerydami to mialem jak mowilem-przed bomba wynik 23 obecnie sie zblizyl do normy jedynie.
Bede lecial wiecej oleju lnianego,orzechy i potrzeba czasu zapewne

dieta obecna
3g bialka
3-3,5 wegle
0,8 tluszcz +-

co to jest ggtp? pelen panel?

Moderator na emeryturze.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy na rzeźbe

Następny temat

Czy PL metanabol jest jeszcze w produkcji?

WHEY premium