SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC Protein Econo V2 a nerwica

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 597

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

175cm, 78kg

Staż treningowy

średni

Cel cyklu

budowa masy mięśniowej

Stosowane już wcześniej suplementy

Creatine powder super, creatix 1350

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Creatine powder super
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Witam,
Jest to mój pierwszy temat na tym forum, piszę ponieważ mam pewien dylemat. Zakupiłem białko WPC Protein Econo V2, nie zauważyłem iż w skład tego produktu wchodzą aminokwasy takie jak L-Arginina oraz L-Alanina. Mój problem polega na tym iż mam nerwicę, raz na jakiś czas zdarza doświadczać mi się napadów Paniki, z doświadczenia wiem że tauryna nie wpływa na mnie zbyt dobrze, ponieważ po jej spożyciu objawy nerwicowe zdają się u mnie nasilać. W ww. produkcie nie ma Tauryna, zastanawiam się jednak czy Arginina nie będzie powodować u mnie podobnych nipożądanych reakcji, stosując suplementacje, produkty dobieram tak by nie zawierały pobudzaczy, które mogą powodować objawów takich jak np. mrowienie. Na codzień stosuje suplementacje potasem (kalipoz) oraz magnezem, obecnie jestem w trakcie cyklu kreatynowego (creatine powder super firmy activlab), zakupiłem także BCAA XTRAA. Wracając do WPC Protein, to zalecane spożycie wynosi od 1 do 3 porcji na dzień, planowałem spożywać jedną porcje rano czyli 33g produktu, w takiej porcji L-arginina wynosi: 532mg a L-alanina: 1109mg. Bardzo proszę o Wasze opinie i sugestie, dodam że nie zażywam żadnych leków związanych z moją chorobą, ponad rok temu przez dwa dni z zalecenia lekaży zażywałem afobam obecnie czuję się dobrze, za wyjątkiem sytuacji kiedy jestem bardzo zmęczony w związku z czym, staram się wysypiać. Na siłownie powróciłem po dłuższej przerwie w Październiku 2013, sądzę że przez ostatnie miesiące odzyskałem dużo siły a także moje zdrowie uległo poprawie, mam 175cm i ważę ok 78kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
każde białko ma aminokwasy w składzie
nie powinno być problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Chciałbym dowiedzieć się jeszcze, czym przykładowo różni się beta-alanina od l-alaniny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o suplementy oraz sklep SFD

Następny temat

BCAA - DAWKOWANIE - KILKA TRENINGÓW

WHEY premium