SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC80 i odzywki bialkowe.WAZNE

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10321

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez miętki z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Witam Wszystkich!
Jestem tu nowy i zapewne wiekszość nie potraktuje mojego postu poważnie.Ale nadarzyła sie okazja i chciałbym was o tym poinformowac i zebrac wasze opinie,jako osob które testowaly rozne suplementy i inne odżywki.
Więc:
Wspólnie z moim kolegą nawiazaliśmy wspołprace z firmą zajmujacą się produkcją kazeinianów(wapnia,potasu,sodu-min90% białka) i koncentratów białkowych na bazie kazeiny kwasowej, i jest takze odbiorcą WPC80 z Ostrowii.Firma ta posiada wszelkie certyfikaty(iso,plewg) do produkcji i pakowania wyrobów spożywczych(ew. moge podać namiary adminowi celem weryfikacji).
Sprawa polega na tym ze w danej chwili sprzedajemy wcp-80 z ostrowii na allegro(nie podam linka do aukcji bo bylaby to reklama) w ich workach ale takze przepakowujemy do 0.5KG opakowań(to samo wpc,nie dodajac nic,od jutra trafia do sprzedaży),ponieważ dzięki opini i prośb rożnych osób, stwierdziliśmy ze zwykłe foliowe worki(oryg.Ostrowii) sa niepraktyczne.Więc nawiazalismy kontkat z firma pakujaca dla Ostrowii i oni zaproponowali nam opakowania doy-pack ze struna i do zgrzewania,co pozwoli po otwarciu zachowac dlużej swieżość(po zrobieniu shake'a zamyka sie torbe).
Ale chcemy isc naprzod i postanowilismy sprobowac produkowac najlepsze suplementy oparte na bialku serwatkowym z ostrowii, ale takze dodawac rozne smaki do oryginalu(proporcje znamy).Mamy taka mozliwosc gdyz skladniki kupic mozemy tanio i do tego swietne jakosciowo.
Prosba od was to napisanie co by was interesowalo jako kupujacych czyli:
-smaki;
-sklad,zawartosc roznych dodatkow;
-opakowanie,jego wlasciwosci;
-cena;

My postaramy sie wyprodukowac odzywke ktora spelni wasze wymagania!
Swietna jakosciowo,skladem i cena,gdyz jak wiadomo nie ma naprawde takiej na rynku,a najwieksze firmy biora za to majatek!!!! zarabiajac na 1kg 50%(sprawdzone np. na trec 3d protein),ale coz marka robi swoje...

Nie zamieszcze do siebie kontaku gdyz nie chodzi mi o jak najwieksza sprzedaz,lecz o opinie i rady.
Jednynie nadmienie ze pewne osoby z tego forum sa moimi klientami(i wiem ze mnie polecaja bo kretacz nie jestem,nie sprzedaje swinstw,jak niektorzy na allegro!!!!) i po rozmowie z nimi stwierdzilem ze napisze post.
Czekam z niecierpliwoscia na wasz odzew.pozdrawiam Sidi

DO ADMINA:To nie jest reklama,poprostu chcielibysmy wiedziec czego potrzebujecie,wiec prosze o niekasowanie postu.

pozdrawiam Maciek_Sidi(log.allegro)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16693
pomysł z zamykanym worem dobry, smaki hmm może truskawka, czekolada ? a cena na takim poziomie jak teraz i tyle

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69594
jw :) cena
a smaki to pewno takie ktore sa od dawien dawna czyli: truskawa, czekolada, wanilia, no i oczywiście bezsmakowe :)
moja propo opakowań:
-0,5 kg
-1 kg
-1,5kg
-2,5 kg
-4kg
-5kg
-7 kg
-10 kg
-15kg
pozdr

Zmieniony przez - RkW w dniu 2006-03-08 14:12:17

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na razie zostaje w oryginalach ostrowii 15kg i troche przepakowane zostalo do 0.5kg zobaczymy jak zejdzie.jak dobrze to zostawimy czesc w 0.5 i zrobimy 2kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38457
2kg paczki bylyby okej, tylko pytanie ile to by kosztowalo?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
j/w i kiedy ewentualnie rozpoczęlibyście sprzedaż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
My juz od jakiegos czasu sprzedajemy,worki i wlasnie koncze projektowac naklejke na 0.5KG logo i inne duperele.cena jest odpowiednia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12989
cena oczywiscie jak najmniejsza, w granicach praw rynku

opakowania: 1kg , 2kg

smaki: wanilia, czekolada, banan , truskawka , czyli standardowe

powodzenia, mam nadzieje ze walkow nie bedzie

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
jesli juz skonczycie (chodzi mi o worki - najbardziej interesowalyby mnie 2kg) to podaj jakąs oferte, mam nadzieje ze cena będzie przystępna
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Worki beda caly czas,tak samo jak 2kg i prawdopodobnie 5kg szkopul jest taki ze te opakowania co robimy 0.5kg sa swietne i nikt w tak dobrych nie robi a wiekszych juz nie ma........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

powiedzmy ze cena by byla 13.99 za 0.5kg a okolo 48,50zl za 2kg bylo by dobrze? wpc z ostrowii tylko rozne smaki.ale najpierw ok 100 tych 0.5 poleci na allegro.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WD CAVIAR 80GB - 8MB CASHE - SATA

Następny temat

KUPIE OBCIAŻENIE DO SZTANGI OPOLE

sosy