SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC80 i odzywki bialkowe.WAZNE

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11757

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dla mnnie pomysl dobry. Kupowanie ostrowii po 0,5kg, albo 15kg, to pomylka! 2,3 kg, to dobra waga na minimalna przesylke jak dla mnie. Jezeli pisales o smakowym produkcie w tej cenie (i smak bedize ok), to wg mnie przebijecie sie, co nie znaczy, ze na poczatku nie bedziecie mieli problemow z niedowiarkami (zreszta trudno sie dziwic, kto chociaz raz zosta lwych**any na allegro wie, o co loto )

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106
Dokladnie!!! sam juz nie raz sie nadzialem na idiote........
pozatym mam dluga blacklist na allegro dzieki uprzejmosci znajomego z policji gospodarczej.... wydzial ds. handlu elektronicznego:)

pozdrawiam Maciek_Sidi(log.allegro)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to moze porozsylajcie darmowe probki do np. pierwszych 20 osob ktore sie zglosza do "testu" i one ocenia..ja sie zglaszam jako pierwszy jak cos:) akurat dla mnie to by bylo najlepsze bo waze malo robie mase i gdyby choc troche mi pomoglo na pewno bym zamowil wiecej:) pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5856
opakowania - najlepiej 2kg
smak - standardowy i dodatkowo lecz nie koniecznie <czekolada truskawka wanilia>
inne - denerwojąca piana
rozpuszczalność - jak najbardziej Ok
wzorek na opakowaniu - byle jaki,< najlepiej gołe laski :D <lol> > + więcej jeśli chodzi o skład aminokwasy itp.
cena - jak najniższa
przesyłka - jak najtańsza
pozdro

Zmieniony przez - waluś89 w dniu 2006-03-26 20:58:42

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
2 kilo byłoby spox
jedyna wada ostrowi to piana, która nie opada odrazu, tylko po paru, parunastu minutach
ja bym dał 2 smaki podstawowe np. wanilia czeko + niestandardowy np banan lub owoce leśne?

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
po 2 kg
smaki truskawka, czekolada, wanilia.
cena jak najniższa.
i proszę o kontakt na priv na wszelki wypadek

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
Smak to czekoladowy chyba niepotrzebnie robic bo kazdy moze dodac sobie kakao. Ja bym sie sklanial w strone truskawki banana ;]

btw. poslij linka na pw ;].

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
i Jak tam? Wiadomo cos o jakis smakach, wymysliliscie cos? I czy wystawiliscie jakies aukcje juz?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 819
Ja tam był też za tymi darmowymi próbkami dla 20 osób. Chętnie bym skorzystał i bym sie przekonał co to za towar. Wrazie co zapisuje sie jako drugi na te darmowe próbki:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WD CAVIAR 80GB - 8MB CASHE - SATA

Następny temat

KUPIE OBCIAŻENIE DO SZTANGI OPOLE

WHEY premium