SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WInstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
Witam Panowie ;) od jakiegoś czasu dokładnie od około 3 tyg. biorę winko w tabletkach wszystko ładnie pieknie siła idzie do przodu ale brak mi energii. Trenuję sporty walki i wziąłem ten specyfik po to by byc szybszym silniejszym i mieć większą wydolność ale normalnie mi się nie chce ;( od razu napiszę, że należę do zawodników, którzy mają dużo agresji i walczą do końca. Ktoś mi polecił abym stosował aspirynę przed treningiem. Co o tym sądzicie ? Możecie mi coś polecić ? I wolał bym żeby to były odżywki i suple ;) Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9149
doradzam sluchaj uwaznie przestan brac saa bo nie masz zielonego pojecia

MASZERUJ ALBO GIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
ankieta? a sam osobiście jestem ciekaw jak to bierzesz....

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
Giniasss
a sam osobiście jestem ciekaw jak to bierzesz....
dwa razy dziennie po jednej tabletce to jest po 10 mg
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 3 regulaminu
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
Balearic
Zamuła od orali, pewnie tak organizm reaguje. Zmien srodek na propa 75 mg e2d, da ci wiecej sily i wytrzymalosc. I na pewno nie zamuli

hmm zakładam że wiesz jaka diete ma autor tematu jak i również jaki jest jego staż oraz czy przebył jakieś cykle... o reszcie nie wspomne...

Autorze poszukaj pomocy w dziale suplementacji tam Panowie pomogą coś dobrać. Temat chyba zamknięty

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kreta+koffa i masz pozadany efekt bez SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta działu,ktos miał na myśli chyba ECA przed treningami/walkami być moze ale nie samą aspirynę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Może samą aspirynę na "rozrzedzenie" krwi.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
aspiryna przed treningiem nie wpłynie na wydolność,tylko na potliwość

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Wziąłeś winstrol żeby być szybszym? To najgłupszy pomysł o jakim kiedykolwiek przeczytałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca+winstrol ciągniecie cyklu + odblok

Następny temat

gino na cyklu

WHEY premium