SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WINSTROL jak dluuugo %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Witam =D

Ile czasu najdluzej chrupaliscie winko i w jakiej dawce ?? bo u mnie zawsze wino wolno sie rozkrecalo i tym razem jest tak samo...jestem w 5 tygodniu...zostaly mi 2 tygodnie brania a dopiero czuje ze winko sie rozkrecilo a wiec jak dlugo lecieliscie na winie ? bo mysle zeby dac do 10 tyg...dawka 40-50mg

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Sam jestem ciekaw. Ja na pierwszy raz wrzucam na 9 tygodni.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Ja pierwszym razem jak bralem po 7 tyg czulem dobre j**ni***e:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dopiero? Eeeeh.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Brałem 6 tyg 100 tab po 10mg pamietam że to jeszcze był razak, ale jakies 4 lata temu.Czulem po tygodniu jakos bardzo szybko czuje orale meta nawet szybciej sie wkreca u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
ta to chyba mete jadles a nie wino jak czules po tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Czułem nie musisz wierzyc nie mam nic nikomu do udowodnienia tutaj pisze swoja opinie, moge pokazac na palcach co jest kilku typow na forum co rownie szybko czuja orale

przynajmniej nie po 7 tyg haha koniec cyklu a tu dopiero wino sie rozkreca to nie nandro nie znam osobiscie takich przypadkow by ktos czul wino dopiero w 7 tyg albo tam w 3 zawsze jest to tydzien 2-tygodnie

Zmieniony przez - Dexteros12 w dniu 2013-02-06 21:41:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Hehe zle zrozumiales:p winko dzialalo juz w 3 tyg, ale im dlugej bralem tym mocniej kopalo ^^ 8 tyg cykl trwal wted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
a testa po zastrzyku po ilu czujesz po godzinie czy szybciej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Po zapachu otworzonej ampy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Dobra nie spamowac....Karpiu te 9 tygoni polecil Tobie Twoj trener ? i jakie dawki ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrastanie włosów po ph

Następny temat

Pierwszy cykl. Potrzebne porady i ocena.

WHEY premium