SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WINSTROL jak dluuugo %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
diabel84
Manieczki kup "pantoprazol" jeden tabs rano do sniadania i problem zgagi znika calkowicie na caly dzien i noc tyle ze 7 czy 8 tabsow kosztuje ok 3zl ale warto moim zdaniem.tez mialem okrutne problemy ze zgaga


To groszowa sprawa jeżeli jeden tabs dziennie wystarczy. 12 zł na miesiac wyniesie. Jutro zajadę do apteki i sprawdze to. Dziś już siemie poleciało, zobaczymy czy zda egzamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Panowie, jak byście ocenili wpływ na wątrobe wina? Mocny, słaby, coś ala metka?

Zmieniony przez - slac w dniu 2013-02-07 22:33:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
winstrol jest dość toksyczny na wątrobę,po długim czasie brania może obciążyć wątrobę do tego s6topnia że apetyt na jedzenie spadnie,no i większy trądzik u tych co mają z tym problemy, ja miałem spory..

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
U mnie zawsze na oralach na poczatku jest problem tzn brak apetytu ...ale mija 1-2 tygodnie i juz nie czuje zadnych sidow...a siemie lniane sporbuje chociaz laska mi mowila ze tez zdrowotnie brala siemie i ze wychodzi taki glut przypominajacy.... nie koniecznie kisiel wazne ze w smaku jak piszecie nie jest h**owe...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Wczoraj piłem tego gluta, normalna sprawa, nie ma bólu i smrodu jak w przypadku zmiksowanych ugotowanych białek jajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Manieczki8
diabel84
Manieczki kup "pantoprazol" jeden tabs rano do sniadania i problem zgagi znika calkowicie na caly dzien i noc tyle ze 7 czy 8 tabsow kosztuje ok 3zl ale warto moim zdaniem.tez mialem okrutne problemy ze zgaga


To groszowa sprawa jeżeli jeden tabs dziennie wystarczy. 12 zł na miesiac wyniesie. Jutro zajadę do apteki i sprawdze to. Dziś już siemie poleciało, zobaczymy czy zda egzamin.


oby ci pomogło bo ja dawałem ten na recepty 40 mg i też była lipa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Moje orale trwaly ponad 10 tyg co prawda badan nie robilem... Ale czulem sie ok oslonki lecialy a na cyklu byla meta a start 5 tyg i wino 7 pozniej przeszedlem na wino inj. Mnie raczej tab nie mula ale ja metki duzych dawek nie biore bo mnie tylko leb napier. Ale po natku 50mg/ed 3 dni i koniec jedzenia wiec odpuszczam antka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24242
na mnei podzialalo idealnie i to tylko jeden tabsik,a mialem naprawde konkretny problem ze zgaga przez caly dzien a wieczorem az ciezko bylo zasnac tak palila rurka.kup paczke i sprawdz u mnei podzialalo od reki...pozdro dziq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
a sprawdzaliście po takim długim cyklu na winie swój profil lipidowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
O tym chyba nikt nie myśli
Ja nie mam odniesienia sprzed cyklu ale po sprawdzę. Już brakło kasy na tyle badań.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrastanie włosów po ph

Następny temat

Pierwszy cykl. Potrzebne porady i ocena.

WHEY premium