SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WINSTROL BALKAN Stromba

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
piuszecie ze prima slaba a czego wy oczekujecie po primie ?? to raczej delikanty srodek z tego co wiem wiec nie bedzie fajerwerkow........

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oni chcieli by *******niecia jak po mefie nie ma co patrzec na niektore opinie tylko samemu testowac takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
tez mam takie wino, z ciekawosci wpisalem kody i wszystkie weszly tak ze orginal

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tak samo wpisałem i tez real
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
winko działa bardzo dobrze. a zere ma do 2014 to tylko i wyłacznie nowa seria ..... jeść trzymac mieche i cieszyc sie z efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
ja teraz tez zauważyłem ze na jednym listku mam bez napisu comprimate, lot i exp ten sam, kody wszystkie wchodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
mozesz szamac dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
lece na tym i jest rewelacja do tego mam jesce stare zapasy cetabonu tnie jak zyleta

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
jaka dawke bierzesz i jak dlugo planujesz ciagnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
wlasnie moze ktos poradzic jak to brac i ile ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cidoteston nowa seria.

Następny temat

Metanabol Alchemia Pharma

WHEY premium