SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIDEORELACJA str 11 OGŁOSZENIE WYNIKÓW

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8625
wiesz każdy co taki filmik przygotowywał wie ile to pracy :) montowanie, nagrywanie, wszystkie zakupy, testy itd :D film zapisywał się w SV jakieś 2,5 godziny ku mojemu zaskoczeniu :O

wgrał się na youtuba dokładnie 23.58 a jakieś 5 minut później go zablokowali :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Bo glupio by mi bylo startowac z jednym filmikiem a takie nagrody. Jak cos juz to niech maja w czym wybierac!

Wkoncu, po cos robią te filmiki pewnie beda chcieli ich gdzies kiedys uzyc , moze zamierzaja otworzyc jakis dzial na swojej stronie z kchnia online nie wiadomo hehehehe

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2011-01-16 12:47:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Może i tak,będziemy gwiazdami kuchennymi On line Olimp :P A co do pracy włożonej w montowanie i nagrywanie tego filmiku to naprawdę racja...ja robiłem pierwszy raz coś takiego.Montowałem to virtualdubem z którym miałem pierwszy raz styczność. Ile ja sie na wkur....bo co chwila coś nie tak:P Ale kolejne filmiki będą już łatwiejsze do zmontowania.

Zmieniony przez - biedrzyk12 w dniu 2011-01-16 16:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a jakieś 5 minut później go zablokowali :/

byc moze uzyto muzyki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8625
Biniu nie akurat wina była po stronie długości filmu. Film ma 17 minut, a to konto na youtube mam nowe na specjalne potrzeby sfd ;) no a na starym 17minutówki bez problemu wskakiwały i się zagalopowałem z niewiedzy ... Może Nutri mi pozwoli xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale o tym to on musi zdecydowac - prawo orgazizatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
RafalRSL dawaj na spokojnie ten filmik poczekamy jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Nutri a kiedy mniej więcej planujecie ogłoszenie wyników? I czy będą następne konkursy z tego cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Pod koniec tygodnia. Ta edycja banalnie prosta jednak nie było jakieś porażającej liczby filmików, więc sprawa jest do przemyślenia.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Co prawda to prawda.Poprawimy się:P Pzdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

propozycja nowego produktu

Następny temat

Olimp creatine powder- czy zawiera miarkę?

WHEY premium