SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WALKI Mike'a Tysona!!!!!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


T teraz jedna z badziej kontrowersyjnych walk ostaniu lat
Wladimir Klitschko vs Leamon Brewster


http://s36.yousendit.com/d.aspx?id=1GPCFMN67N19M0KN5AJGAPSLK5

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Kontrowersyjna gdyż wiele osób uważa że dolano środki odurzające do wody Wladimira Klitschki zdania na ten temat są jednak podzielone

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
to chyba ząrt z tymi srodkami brewster to swietny bokser, wytrzymał tyle ciosów w pierwsszysh rundach, a potem bił tak silnie że kliczko padł. a potem pobił gołote bardziej i zbciej niż lewis. srdoki tez mi cos. pamietam jak po porazce gołoty z lewisem mowili ze jakis zastrzyk dosłat osłabiajacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Nom wiem ja też w to za bardzo nie wierze po takich ciosach co dostał Klitschko w 5rudzie to aż dziw że sie nie przewrócił. A co do walki Tyson vs Debrick już będzie niedługo A gdybym zobaczył walke Klitschki z Brewsterem wcześniej niż z Gołotą to odrazu bym powiedział że Gołota przegra już wcześniej mógł sie nastawić na to że Brewster zaatakuje na początku Gołota to słaby pięściarz ciekawe kto z polaków będzie osiągał jakieś sukcesy w wadze ciężkiej bo raczej nie Sosnowski?

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Jarzynek, jest super, ale nie moglbys tego kompresowac jakos? Mam problem z zassaniem 288mb...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 619
ja mam walke tysona z spinksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Nom niestety raczej nie:( A problem pewnie polega z czasem ,że sie tak długo ściąga? Narazie nic nie poradze:( Ale sie zobaczy

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ze Spinksem też mam ale w filmie ''Mike Tyson man or Machine?'' też go tu dam

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
jarzynek co do walki gołota- brewster to ja widziałem wcześniej walke z kliczko i postawiłem 40 pln ze gołota przegra. dobrego boksera w wadze cieżkiej nie mamy i nie zapowiada sie bysmy w najbliższym czasie mieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
No niestety, a co sądzicie o Sosnoswskim niby wszyscy go tak chwalą a w ostatniej walce z Orlinem Norrisem nie pokazał nic był całkowicie usztywniony A wcześniejsi rywale byli tzw kelnerami.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kick boxing czy Box tajski ?

Następny temat

KO ciezkich gosci

WHEY premium