SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAŻNE! Koniec zakazu spojlerowania

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
raKhu1


Także osoby, które nie oglądały danej gali, a nie chcą poznać wyników walk niech po prostu nie zaglądają do działu.


A co z avatarami ? Bo mozna sie na nie natknac nie tylko w tym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
^ i np też dlatego uważam, że zakaz spoilerowania powinien być na dzień po gali czy jak ktoś tam pisał np do końca weekendu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
na dzień - ok jak najbardziej za, ale na dłużej nie, bo bez sensu. Sam nigdy spojlera nie dałem oprócz wczoraj, ale wytłumaczyłem tą akcję w temacie po gali, że nie zamierzone to było.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-08-19 13:06:16
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dać ankiete i po problemie
1. całkowity zakaz spoilerowania dożywotnio
2. zakas spoilerów przez następny dzień
3. spoilerowanie dozwolone całkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
I tak znajdzie się jakiś nowicjusz lub narwaniec prędzej czy później. Ja po prostu wstając w niedzielę wbijam na forum warezowe i rozpoczynam zasysanie i NIE wbijam na sfd oraz NIE wbijam na facebooka (a jeśli już wchodzę, nie patrzę na tablicę, hehe).

Dla mnie samo zerknięcie na rozmiar topiku z wynikami po gali może być spoilerem. Weźmy na przykład Silva vs. Weidman - miliard stron chwilkę po założeniu. Jaki z tego wniosek? Musiało się wydarzyć coś sensacyjnego ergo Silva dostał. Czegoś takiego żadne nakazy i zakazy nie uregulują.

Lepiej nie ryzykować i zadbać samemu o swoją niewiedzę

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51589 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Decyzja jest już podjęta i wprowadzona. Nie będzie ankiety żadnej, z tego co widze zdania są podzielone, ale zawsze przy różnych decyzjach tak jest.

MMA to już nie jest niszowy sport to raz, dwa nie można podawac linków do gal na forum, więc trzy pytam sie po co wogóle wchodzić dzień po gali do działu jak dyskusje zazwyczaj toczą się o niej, pospamować? Z resztą nawet jak zakaz spojlerowania był to lepiej było nie wchodzić w dział.

"Metoda, zakaz spojlerów do końca następnego dnia jest jak najbardziej ok"

Tak było do tej pory, teraz po prostu będziesz musiał wytrzymać ten dzień bez wchodzenia na forum.

Oczywiście, dalej tematy będą nazywać sie "gala" - wyniki, ale można dodać ankiete, pisać w innych tematach.

Nie zauważacie plusa braku spojlerów, często po jednej gali wybucha ogromna dyskusja o następnej, właśnie powiązanej z obecną, i często powoduje to offtopowe dyskusje w temacie z wynikami, zamiast do ego przeznaczonym. Bo spojlerować nie wolno.

Kto nie chce sie nadziać na spojler a oglądać niech ściąga z torrentów lub ogląda na OS powtórke. Proste.

Nie wiem jak wy, jak ja nie chce poznać wyniku a obejrzeć gale na spokojnie to na FB nawet nie wchodze, bo tam sie spojlery też czają. Nawet na wp czy onecie potrafią news dać jak sensacyjnie sie waka o tytuł w HW skończy jakto miało miejsce ostatnio.

- Mateusz Twojego problemu wogóle nie rozumiem, skoro gale chcesz obejrzeć dopiero w czwartek, to nawet po starym systemie czyli dzień bez spojlerów byś musiał nie wchodzić wogóle do działu

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-08-19 15:28:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51589 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obelx ban na 3 dni za "epitet"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja tak samo robie (mimo, że ostatnimi czasy ciągle gale live oglądam), ale zdarzało mi sie nie oglądać, bo nie mogłem albo spać mi się chciało (np na MC usnąłem) to od razu torrenta i ściągam a jak mnie nie interesowało sporo walk np to pare oglądałem na necie zanim wynik poznałem a reszte poznałem wynik i obczaiłem albo i nie kiedy indziej.

Ja tu nie widzę nic złego w tym. Tak samo z fb jakbym wszedł to bym miał 10000 spojlerów i tj pisał enediktal za łatwo się natchnąć na spojler nawet gdy nie jest on oczywisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ja tam zdania nie zmienie w tej kwestii i nadal twierdze,ze bylo lepiej niz teraz,no ale ok.

nie czaje troche tego pisania,"bo ja to robie tak".sam co prawda wspomnialem o swoim zwyczaju nie wchodzenia do dzialu przed obejrzeniem gali,ale tylko po to,zeby dac znac,ze osobiscie nie mam problemu ze spojlerami i mnie takowe absolutnie nie dotycza,a mimo wszystko jestem za "wczorajszymi" porzadkami ze wzgledu na innych,bo chyba kazdy sobie zdaje sprawe,ze JEST TAKA OPCJA JAK SCIAGNIECIE GALI,ALBO POWTORKA NA ORANGE

z tym fb,to tez przesada,zalezy co kto ma polubione,itd,ja np mam raptem Sonnena,Sponga,Aldo,GSP,Materle i moze ze dwie jakies inne takze spojlery mi zadne nie groza,a na onecie fakt,ze sie zdarzy spojler,ale wlasnie raz na rok.

no i argument z tym offtopem,tez IMO chybiony,no bo gdzie sie robia te offtopy? te dyskusje dotyczace kolejnych gal? no przeciez wlasnie w tematach typu "UFC x -dyskusja po gali",czyli tam,gdzie spojlery byly dozwolone od zawsze...i tutaj NIC sie nie zmieni,nadal to w dyskusji po gali z Overeemem bedzie sie pisalo o jego pojedynku z JDS i jaki by dostal wpyerdol,a nie w spamie przeciez,czy w temacie o ochraniaczach. zreszta jakos ciezko mi sobie przypomniec spam o przypuszczalnej walce pana x z panem y na gali za 5 miesiecy z pominieciem spojlera. no bo niby jak by to mialo wygladac?

"ani slowa o wczorajszej walce Aldo z Zombie,ale co myslicie o walce z Hendersonem o pas LW,hmm?" ? mozliwosc dawania spojlerow nic nie zmieni,bo najwiekszy offtop i najzywsza dyskusja jest w tematach po gali,taka prawda.

no ale mnie to tito,jak juz wspomnialem,jak dla mnie to moga byc nawet tematy w stylu "Reem rozyebany!!!" i nie mam zalu,bo i tak do dzialu przed obejrzeniem nie wejde,takze tak tylko sobie chcialem troche popisac,bo akurat jem przedtreningowy i co mi szkodzi hihi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 26: Shogun vs. Sonnen - wyniki gali.

Następny temat

MMA CO JESC

forma lato