SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA CO JESC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2118

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
Witam. Mam 18 lat i cwicze bjj/mma mam do was takie pytanie.. co jesc? ogolnie co mam jesc zeby nie chudnac i sie spalac wszystkiego przez treningi? a zebym jeszcze przytył. Planuje od wrzesnia kupic FA Nutrition Xtreme Anticatabolix. Prosze o madre odp. z gory dziekuje. pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/==]]_Zanim_zadasz_pytanie_!!!_[==-t906446.html

zapoznałeś sie?

Dział odżywianie odwiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak nie chcesz chudnąć to musisz mieć dodatni bilans kaloryczny proste ,nie wiem co to nutri anticababolics jakieś cudo Ala HMB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak nie chcesz chudnąć to musisz mieć dodatni bilans kaloryczny proste ,nie wiem co to nutri anticababolics jakieś cudo Ala HMB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak nie chcesz chudnąć to musisz mieć dodatni bilans kaloryczny proste ,nie wiem co to nutri anticababolics jakieś cudo Ala HMB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak nie chcesz chudnąć to musisz mieć dodatni bilans kaloryczny proste ,nie wiem co to nutri anticababolics jakieś cudo Ala HMB?

dużo mięsa ryż, makaron ,z odżywek to BCAA

edit: ja j**ie triple poszło ,proszę o usunięcie i nie banowanie

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-08-19 01:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
jaja, kurczak, ryby, wołowina, ryż, makarony, ciemne pieczywo, oliwa z oliwek, orzechy, warzywa no i dużo wody

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
oto mi właśnie chodziło dzieki wielkie ;) ogolnie jem co 3 godziny dosc spore posilki dobrze robie czy doradzicie inaczej? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
i jak efekty, osiągasz zamierzony cel?jak tak to wszystko git, jeśli nie to trzeba pomyśleć co zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
powiedzmy ze idzie dobrze ale chcialbym jeszcze lepiej ale to pewnie jak kazdy.. ;) jesli nie sprawi wam to problemu to mogli byscie mi dac nazwe jakies odzywki na "podtrzymanie" po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
kulti22
Witam. Mam 18 lat i cwicze bjj/mma mam do was takie pytanie.. co jesc? ogolnie co mam jesc zeby nie chudnac i sie spalac wszystkiego przez treningi? a zebym jeszcze przytył. Planuje od wrzesnia kupic FA Nutrition Xtreme Anticatabolix. Prosze o madre odp. z gory dziekuje. pozdrawiam ;)


Kiełbasa, żurek, ziemniaki, kapusta - to powinna być podstawa Twojej diety. Dorzuciłbym też od czasu do czasu bigos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 49
nie potrzebne sa takie komętarze a to jaka masz diete to nie wnikam kolego ;))
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WAŻNE! Koniec zakazu spojlerowania

Następny temat

PRZYGOTOWANIA DO TRENINGU BOKS

WHEY premium