SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Klitschko vs Alexander Povetkin- 5.10.2013 w Moskwie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7661

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
I po walce.
Ilość zadanych prostych - masakra.
Można było przewidzieć zwycięzcę walki już na początku, ale że Povietkin będzie tak bez radny, to nie spodziewałem się.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
to było do przewidzenia niestety nie nawidze takich walk dlatego patrze na nie jednym okiem
boksowanie z wyzszym niestety jest ciezkie gdzie w tej walce było wiecej zapaasow niz boksu.
i standardowy boks kliczo / lewy prawy

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Spodziewałem się wyniku , a przebieg walki też mnie wcale nie zdziwił :D

Ktoś ostatnio narzekał na zachowanie kibiców na ksw gdy przegrywa rodak , a zobaczcie jak Władka wygwizdali dziś ruski :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Co do walki wieczoru - męczarnia dla oczu!

Napisze to samo co na orgu. Niesamowicie mnie irytowało oglądanie tej walki już od pierwszej rundy (a nawet wkurviało bo obstawiłem Wład przez KO). Irytowały mnie te klincze i irytowała mnie postawa Włada. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale on chyba nie chciał Povetkina znokautować, a Saszka sam się prosił o skrócenie tej męczarni. ZERO KOMBINACJI, nawet nie wyprowadzał swojej firmówki lewy-prawy, ciągle tylko ta lewa ręka i ciosy proste, do zaje bania. Wystarczyło kilka razy poprawić prawą ręką i byłoby po zawodach. Dla mnie to on go dowiózł do końca walki, chyba razem z Banksem zaczęli obstawiać u bukmachera.

Co do Povetkina to pokazał charakter, a raczej chyba nie chciał zawieść publiczności i ona go poniosła do końca 12tej rundy. Nie miał żadnych argumentów żeby to wygrać, znów kiepsko przygotowany kondycyjnie, słaba szczęka.

Te ciągłe klincze to wina jednego jak i drugiego. Władka powinni w końcu sędziowie zacząć karać za te wieszanie się, bo to zabija walke i nie da się tego oglądać. Powietkin też się do tych klinczy przyczynił bo walczył dokładnie tak samo jak z Huckiem, wchodził w półdystans i od razu zginał się w pół jakby się chciał Władkowi pokłonić. Efekt mógł być tylko taki jaki był.

Ogółem walka ROZCZAROWUJĄCA. Ciekawy jestem statystyk ciosów, gdzie w każdej rundzie dwie minuty to był klincze.

Co do walki Masternaka - zawiódł, ale mam nadzieje, że wróci silniejszy po tej porażce. Na razie może przestać zaczepiać Włodarczyka. Drozd zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, był szybki. Już w połowie walki byłem pewien, że to wygra, ale stawiałem na UD.

I jeszcze jedna konkluzja - PAN KOSTYRA. Nie da się go słuchać, popełnia rażące gafy, a merytoryczność jego komentarza jest żadna. To co on opowiada o walce to każdy laik zauważy. Czagajewa nazywa Czakijewem kilka razy z rzędu, myli Kliczke z Povetkinem mówiąc, że ten drugi wygrywa na punkty po nokdaunie itp. No nie da się tego pana słuchać, robi się z niego Szpakowski boksu. Nawet te jego porównania już nie śmieszą, ani te jego ciekawostki słyszane po kilka razy.

POZDRAWIAM RIABIŃSKIEGO :D

Zmieniony przez - suchinho06 w dniu 2013-10-06 00:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Władimir Klitschko po raz kolejny pokazał, że na chwilę obecną nie ma na niego mocnego... Spodziewałem się nudnego widowiska ale trzeba przyznać ,że strasznie rażące były faule i klincze, które do znudzenia serwował Władimir. Dziwię się, że sędzia na to nie reagował... Dopiero łaskawie Władimir dostał upomnienie gdy potraktował łokciem Alexandra.

Gdy oglądałem tą walkę to od razu przypomniał mi się Eddie Cotton, który sędziował między innymi walkę Lewis vs Tyson i tam konkretnie i szybko reagował na ściągania Lennoxa. Pan Pabon dał ciała po całości.


suchinho06 również zauważyłem brak tej prawej kończącej ręki u Władimira, kto wie ale być może pojawiła się tam jakaś kontuzja?

Povetkin był bezradny i przykro było mi patrzeć jak go młodszy Klitschko konsekwentnie rozbija.


Zastanawiam się czy znajdzie się jeszcze ktoś kto będzie w stanie chociaż trochę wstrząsnąć Władimirem?!


Kandydatów będzie za pewne kilku : Haye, Pulev? Ciekawi mnie jak na tle Władimira wypadłby Stiverne?

Aż się łezka kręci patrząc na walki starych mistrzów... Gdzie się podziały wspaniałe batalie ringowe ,które człowiek oglądał na stojąco z sercem w gardle. Niestety ale Klitschko to przykład anty boksu przy walkach Tysona, Ali, Foremana, Lewisa, Holyfielda...




Co do Mastera to jestem bardzo zasmucony jego porażką widać było ,że kontuzja której się nabawił bardzo mu przeszkadzała ale nie można zapominać również o rewelacyjnej dyspozycji Drozda.

Rosjanin był silniejszy, szybszy oraz zdecydowanie bardziej dokładniejszy od Masternaka. Oby ta porażka nie podcięła mu skrzydeł. W kontrakcie była klauzula rewanżowa więc nie ma innego wyjścia jak pokazanie ,że pierwsza walka była tylko jednorazową wpadką.

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2013-10-06 10:55:35

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Że az taka nudna bedzie ta walka to sie nie spodziewalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Aż się łezka kręci patrząc na walki starych mistrzów... Gdzie się podziały wspaniałe batalie ringowe ,które człowiek oglądał na stojąco z sercem w gardle. Niestety ale Klitschko to przykład anty boksu przy walkach Tysona, Ali, Foremana, Lewisa, Holyfielda..

I brakuje jeszcze jednego...

... grzmotów.

Let's get ready to rumble!

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Walka z tych kiepskich jeśli chodzi o walory techniczne i pokaz możliwości obu zawodników. Pomysł ruska na walkę był dobry ale niezrealizowany, kliczko się wybronił i wynik mamy jaki mamy. Sędzia 2-3x był tam nie gdzie nie powinien stąd te liczenia.

Master oddał pas komuś kogo mógł pokonać nawet przy swoich możliwościach, bo osobiście uważam go za słabego zawodnika. Zlekceważył ruska, nonszalancja w ringu. Lipa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23776
Najgorsze co może być to lekceważenie przeciwnika ... kolejnym przykładem na to walka Michała M z Jay'em na ostatniej gali KSW. Gratulacje dla Władimira za zwycięstwo i sportowe zachowanie po walce.

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zachowanie obu Panów na poziomie, ale to nic nadzwyczajnego kiedy walczy ze sobą 2 europejczyków - tylko panowie z USofA pajacują.

Materla już poprzednią walkę powinien przegrać.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile płacicie za treningi?

Następny temat

Coś polskiego

WHEY premium