SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko-Jean Marc Mormeck ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Dziś na ważeniu Władek wyglądał jak na hormonie, mega forma i dużo cięższy od Mormecka, zapowiada się ciężki nokaut patrząc na jego forme.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994










Walka nie cieszy się dużym zaintereswoaniem i szczerze to nie ma się co dziwić... Wydaje mi się że będzie to najłatwiejsza walka Władimira od wielu lat. Cudem będzie jeżeli Mormeck dotrwa do połowy walki. Władimir dobrał sobie przeciwnika ,który nie może mu kompletnie nic zrobić! Jeżeli będą grzmoty to wyłącznie jednostronne, Jean będzie kompletnie pezradny. Również wszelkie pochlebne komentarze ze strony Klitschków w stronę Mormecka są grubo przesadzone .

Jean zarobie wypłatę życia i uda się na swoją emeryturkę sportową.

Nie wiem, ale jeżeli ktoś daje więcej niż 5% szans Francuzowi musi być mega optymistą bądź niepoprawynm marzycielem


Ostateczny typ- Władimir Klitschko wygra przez KO/TKO do 4 max 5 rundy.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Przecież Mormeck zatrudnił byłego trenera Tyson-a hehehehe, więc pewnie myśli że ominie dyszle Władka i rozerwie go w półdystansie haha :P.
W rzeczywistości przyjmie parę bomb i plan legnie w gruzach, a sam Mormeck będzie walczył o przetrwanie.
Czyli standardowa procedura u wszystkich przeciwników K2, no prawie wszystkich.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
o której ta walka ? niech ktoś rzuci dobrym streamem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
będzie gdzieś w tv transmisja ?

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport.phtml


http://www.meczyki.pl/ 



http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale



A w tv na RTL Schweiz na Cyfrowym Polsacie sprawdzać również.
Pozdro

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
K2 mogliby dać w końcu szanse dla Holyfielda, skoro takiego Mormecka biorą...

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
widzę walka tak oczywista, że nawet ankiety nie ma chłopaki nie skreślajcie aż tak czarnucha hehe... nie no oczywiście dostanie szybki i ciężki wp******. tutaj nie ma wątpliwości raczej... swoją drogą przerażają mnie normalnie różnice w warunkach fizycznych. żeby to się nie skończyło szpitalem albo kostnicą hehe

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
dajce znac jak sie bd zaczynac mniej wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdj. z: Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w JU-JITSU

Następny temat

problem z kopnięciami okrężnymi

WHEY premium