SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy Przedni Napęd wg. Jezoo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130985
jezoo
W tamtym roku brałem 112 a w tym jeszcze nie sprawdzałem. Nie mam asekuracji to nie świruję na treningach.
Bez jaj!
Asekurant aż miło popatrzeć!
U Ciebie sprawdzi się, że w wąskim też można dużo wyciskać (słowa mastiego).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
największy plus tego, że nad czołem nic nie wisi Wyciskania na wąsko robiłem tylko przez kilka treningów bo nadgarstki mi siadały i z o wiele mniejszym ciężarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Trzeba we wrapsy zainwestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczypior.trenuje
Trzeba we wrapsy zainwestować

Kupiłem już w tym roku. Cena nie duża a dużo pomagają ale zakładam tylko do większych obciążeń i przeciążeń aby nie osłabiać przedramion bo i tak są chude jak patyki. Chociaż przedramię mam szersze o 3 cm od bicka gdy zaczynałem ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Podobnie jak ja ale ja miałem na starcie 24cm w bicku :) a pierwsze wyciskanie sztangi zakończyło się porażką. Pamiętam ,źe po 3 miesiącach założyłem się z bratem o pizze czy wycisne 50kg i teź lipa ale następnego dnia się udało. No ale trochę poleciałem od tematu,wrapsy ok jak boli ale masz rację nie ma co przesadzać. Mam kolegę Dariusz Nicinski waga ok 95 kg ,ostatnio ciskał na zawodach 220 bez wrapsów ,wynik mega ale i nadgarstki twarde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałem 29cm i wyglądało to strasznie a mowa 24
Ja jestem drobnej kości więc pod ciężarem 220kg to bym się połamał nawet z monsterami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Próba pierwsza i chyba ostatnia. Poleciałem trochę na przypał i wyszło jak wyszło. 45 powtórzeń.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130985
Oj tam!
To dopiero początek!
Co drugi dzień będziesz próbować i setka pyknie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak znajdę siły na próby to na pewno zrobię powtórkę ale psuje mi to na razie treningi. Dla ekto na masie trochę to za dużo. Co innego na redukcji, mogę szaleć do bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Oj tam!
To dopiero początek!
Co drugi dzień będziesz próbować i setka pyknie!

Mam dziwne wrażenie, że zaraził się Pan od Mastiego manią pod puszczania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy Przedni Napęd wg. drazekm

Następny temat

Włączamy Przedni Napęd wg. Szczypior.trenuje

WHEY premium