SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vpx Meltdown z Vpx Redline ultra hardcore laczyc czy osobno?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 205
Witam,

Wlasnie lece redukcje i chce wlaczyc spalacz.
Nie jestem pewien czy pomieszac meltdown z rana i redlina jako druga porcja czy poleciec opakowanie meltdown a po nim redline i znow meltdown?

Rok temu lecialem meltdown i bylo dobrze, zaraz po nim clen ale w tym roku nie moge clenu:(
Dieta dopieta zszedlem na 2400kcl z 3000 trening silowy 4x aeroby podkrecone do 45min dnt i 30minut po treningu. Waga zeszla od Stycznia z 108 na 99 i jakby stanela. Nie chce schodzic bardziej z kaloriami bo krucho z sila sie robi:(

Bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Osobiście dałbym Meltdown na początek a na ost szlif Redline.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 205
Czyli poleciec meltdown i po 4 tygodniach zmienic na redline? Myslisz,ze redline jest mocniejszy? Czy poprostu inaczej dziala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Wczoraj pytałem kolegi z siłowni co szamał chyba wszystko dla niego Redline jest mocniejszy. Ja osobiście miałem tylko 2 porcje Meltdown ( wymiana ) i było spoko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 205
Zamowilem dodatkowa butle meltdown ze stanow bo w polsce podobno sanepid sie doczepil i juz nie mozna dostac( tak mi w ze sklepu sfd napisali) w zamian dali mi redline i patrzac po skladzie wychodzi niby lepiej; tyle,ze meltdown ma mnustwo dobrych opini na zagranicznych forach, o wiele wiecej niz redline. Byl pierwszy i sprawdzony wielokrotnie. Spoko, nie bede mieszal, polece meltdown, redline i zobaczymy:) dzieki za pomoc pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tak będzie chyba najlepiej, sam ocenisz który dla Ciebie lepszy. Przyda się na przyszłość. Możesz też coś skrobnąć jak już zakończysz cykl w dziele OPINIE o w/w produktach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 205
Witam, dodalem opinie o Meltdown https://www.sfd.pl/Vpx__Meltdown-t870554.html#post2 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Jest Meltdown w sklepach, widziałem ostatnio bo sam się przymierzam do jakiegoś spalacza. Patrząc po składzie Redline Ultra Hardcore to powiem, że może ładnie trzepnąć
Ja myślę nad Lipo 6x , ale zastanowie się jeszcze nad Meltdown lub Redline'm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 205
nie bralem lipo6; teraz 2 dzien jestem na redline ale meltdown jest naprawde dobry i na bank jak przytrzymasz diete i trening to efekty beda extra. Ja zamawialem go ze stanow bo na sfd nie mieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
A jak redline przez te 2 dni, czuć coś, że robi swoje ? Nie chodzi mi o wagę bo to tylko 2 dni, ale czy czujesz redline'a ?

Zmieniony przez - Yebievdenko w dniu 2014-04-17 14:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 205
Generalnie nie czuje zadnej roznicy, moze czasem mocniejsze udezenia ciepla; biore 2 rano i 2 po 7 godzinach. Bede mogl cos wiecej powiedziec za 2,3 tygodnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iforce Conquer sklad pyt

Następny temat

Suplementy wspomagające regenerację

forma lato