SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalmax - Creatin Monohydrate Classic

temat działu:

Vitalmax

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32912

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Jestem jak najbardziej na tak. Produkt tani ale skuteczny w działaniu. Pierwsze efekty widoczne już po 2-3 dniach, lekki przyrost masy ciała i obwodów (retencja wody), nieco więcej energii, wytrzymałości i siły.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 799
Też macie po tym mono bule brzucha?
bo mnie prawie codzinnie łapią
raz nawet była sraka , ale chyba rto dlatego , że wziąłem z woda gazowaną.. Biore od tygodnia ogoólnie już czuje lekkie efekty siła poszła , ale martwia mnie te bule brzucha.
też tak macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Dużo osób ma nieprzyjemne odczucia po monohydracie w proszku. Część osób po jakimś czasie się przyzwyczaja i objawy ustępują. Inni po prostu przerzucają się na kreatynę w pigułach.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2113
ciekawe opinie::) musze sprawdzić tą kretynke :) mysle ze da rade
i spisze sie na 5/5

masa = dieta +trening+chęci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 695
Dobra jest ta kreatyna w połączeniu z aakg treca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Witam zrobie mały offtop mam nadzieje ze mnie za to nie zabiją :)
chodzi tylko o wypełnienie ankiety w celach naukowych (pisze prace inzynierską na temat żywienia sportowców). Z góry dzieki!!

[http://www.ankiety-online.pl/survey.php?id=SurveyPage&survey=ee4609ccd837c4&page=0] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Bardzo dobre mono! polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
Prawie nie ma smaku, osobiscie nie mam problemu zadnego z jedzeniem tego, nie czuje tez, jak to niektorzy mowia, gorzkawego posmaku. No i taniutkie :D Tylko kupujac wiecej trzeba dobrze zadbac zeby wilgoc sie nie dostala bo bedzie do wyrzucenia

--------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tej cenie lepszej krety nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5482
witam , zalupilem ta kretke bo jak wiadomo mono to mono, to juz moj kolejny(z 5) cykl ,wczesniej szamalem glownie treca i olimpu, otworzylem to i ma strasznie dziwna konsytence cos jak sól( przez rozdrobnienie? 80 mesh?) , i w dodatku strasznie sie swieci takie jakby male "diamenciki" heh taka jej natura poprostu?

rośnij w siłę...!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitalmax - Creatin Monohydrate caps

Następny temat

Vitalmax - Creatin Monohydrate Mega Capsules

WHEY premium