SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viridex XT Gaspari Nutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464


Ma ktoś jakieś info na temat tej świeżynki?

Gaspari Nutrition Viridex XT is a pro grade testosterone booster that has been scientifically formulated to increase free testosterone in healthy males, promoting increased endurance, muscle growth, strength, energy and reduced body fat.

Features:
• Pro Grade Testosterone Formula
• Increase Testosterone Levels
• Muscle Growth / Build Muscle
• Strength Gains
• Increase Endurance & Athletic Performance
• Decrease Body Fat
• Enhance Mood & Libido
• High Potency Vit B12 & D3
• Lowers Cortisol Levels
• Boost Energy

There are many testosterone enhancing dietary supplements on the market for men. The vast majority of them make fantastic and absurd claims that are dubious in nature on their best day if not outright fabrications and totally false. This is not the case with Gaspari Nutrition’s Viridex XT, an intelligently designed, ultra potent myogenic and testosterone enhancing formula for men. Clinically tested for safety, Viridex XT has also been demonstrated to increase free testosterone up to 166% and elicit a 19% average drop in cortisol in healthy men. Viridex XT has been tested and shown to increase testosterone levels in actual human males not in a laboratory petri dish or in some fuzzy little animals. Viridex XT is one of only a handful of dietary supplements in this important class of products that has been shown to provide real results in real people. This clinically validated formula is STEROID FREE.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Witam odświeżam względem tematu brałem starego novedexa i po kazdym cyklu z ph nie miałem większych problemów z odblokowaniem faktycznie działał tak jak i teraz Test Freak lub Mutant Test, ten viridex szału nie robi nie widać tego ani po składzie ani po działaniu.
A teraz mam takie pytanko odnośnie Inhibitorów do Martaina lub kogos w temacie.. Słyszałem że Syntetyczne inhibitory szkodzą jakie to są i jakie są skutki uboczne?? I jeżeli szkodzą to na pewno takie jak ATD czy podobne w wiekszych dawkach też jakie mogą być skutki uboczne antyestrogenów ??? Czy chodzi o progesteron prolaktyne bo nigdzie nie mogę dojść??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
premiera na Arnold Classic 2011.
Jak bedzie działał jak novedex to biere.

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
infa brak nawet u gaspariego na stronce, więc pewnie szybko bana wyłapie
powolę się podłączyć, jak juz rozmawiamy o nowinkach od gaspariego - mnie interesuje nowy spalacz - spirodex
jakieś opinie?
jest już w PL, niech ktoś zrobi z siebie testera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tyle to i ja już się dowiedziałem.

Składu nawet nie podają póki co.

Spirodexa ktoś z forum brał ale za chiny nie przypomnę sobie kto...

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-02-14 21:31:11

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
że tak powiem całe gaspari wieje ...ujem i lewizną.
wałki na myo, wycofany novedex z dosypką.
ale ma klepać.

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249


Rzeczywiście Gaspari ostatnio pokazał się w mało sportowej rywalizacji i teraz każda nowość to pytanie co tam jest w środku, czy to co na etykiecie tam jest i jak długo tam będzie...

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
czyli patrząc po składzie pewnie będzie bazował, jak ostatnio większośc tego typu specyfików na daa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
hahaha, juz na dole warning o możliwym game over na badaniach anty dopingowych :D

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Z ciekawości chyba aż koło lata wrzucę spirodexa z viridexem.

Według etykiet muszą trzepać.

kamillowwa - czemu się dziwić, wszystko co faktycznie miesza w testo może dać taki a nie inny wynik, a oni się zabezpieczają żeby później nie było że nie wiedziałeś.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-02-14 22:29:11

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
dobra dobra, ale na testach nie badają na podwyższonego teścia, tylko na określone składniki we krwi,
tak mi sie wydaje...




rich mówi ze doping free...

Zmieniony przez - kamillowwa w dniu 2011-02-14 22:31:08

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
poziom hormonów też badają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA+Białko+XPand - jak połączyc?

Następny temat

Muscle UP Protein - ActivLab + Olimp Creatine Mega Caps 1250mg

WHEY premium