SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE - Regulamin

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
cos tam mowili ale niepamietam gdzie to było

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 703
szykuje się dość słaba obsada więc może wystartujesz ?

robcie to co kochacie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
a klasyczna bedzie?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
nie wiem czy wystartuje.wszystko zależy.w styczni jade na szkołke i nie wiem czy bede miał tam warunki do cwiczenia.zobaczymy.wiesz moze ty bedziesz w tej obsadzie więc napewno wygram

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2009-01-05 10:32:45

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 703
full rozśmieszyłeś mnie do łez.debiuty wygrałeś bo była ****owa obsada na FA zawsze 10 lub jeszcze dalej więc przejrzyj na oczy

robcie to co kochacie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ja jestem, zadowolony.przy takiej obsadzie jaka była na FA.pozatym na FA juz nie miałem 100%formy.po 2gie nigdy nie uwazałem sie za nie wiem kogo.ale z roku na rok jestem coraz lepszy.zresztą w tym roku sie przekonasz.pozatym nie porównuj mnie do zawodników którzy wazyli o nawet 30 kg wiecej odemnie.

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2009-01-05 12:37:55

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 703
zobaczymy :) 80 i 90 to nie kategorie dla ciebie za smukło wyglądasz zobaczymy czy uda ci zrobić szczyt na 100

robcie to co kochacie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 703
a kiedy miałeś 100% formy ?

robcie to co kochacie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
na śląska

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotoreportaz o weteranach

Następny temat

Max Charles i inni.

WHEY premium