SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V-12

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
brał ktos z was ta kreatyne?...u mnie wyszlo tak ze pod koniec wrzesnia wrzucilem normlany monohydrat ale po drodze mialem chorobe i wyjazd na ukraine a ze moglem kupic napoczete opakowanie za niezla cene to pokusilem sie o maly experyment...mam tego na 4 tygodni, teraz jestem w 10 dniu brania i jak narazie jestem calkiem zadowolony,sila troszke do przodu,przyjemna pompa i comnie cieszy brak nawodnienia co u mnie jest norma przy kreatynie.ogolnie biorac pod uwage ze to poczatek jestem dobrej mysli choc za normalna cene to nie wiem czy bym kupil.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak miales promocje :D to korzystaj :D (normalna cena jak dla mnie za wysoka)
raczej zlego slowa nie mozna o tym powiedziec :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
tak sobie mysle ze po koncu v12 moze pociagne na mono jeszcze 2 tyg bo jak dla mnie 4 tyg to troszke krotko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli bedziesz mial troszke wiecej pieniazkow i bedziesz zadowolony z efektow to sa podobne produkty na polskim rynku wiec ew mozesz zamiast mono celowac w nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jablczan + Monohydrat - jak stosowac ?

Następny temat

cm2 czy cos innego?

WHEY premium