SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzależnienie??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
Witam. Mam 13 lat i niewiem czy jestem czy nie Uzależnipny od komputera ..

Dziennie siedze :

Wolne dni: ok 10-12 ogdz + noc do 02:00
no a w dni szkolne Wracam do domu o 14:30 9od 8;00 w szkole)plecak w kąt i do "kapliczki" włączyc komputerek jedzennie i siedze do pózna w nocy albo do nastepnego dnia do 2 albo do północy no i rano o 5 wstaje (bo taki anwyk juz mam)

Gdy nie siedze przed kompem lub odejde już gdy siedzę o po jakims czasie 5-10 min boli mnie głowa .. nie mam co robic

przez to nie mam sie jak uczyc stopnie mam dosc slabe .

wystarczy tylko Odejsc od kompa przez jakis cxas i sie oduczę ?? bo mnie to strasznie wqrwia bo przez to ****a mam slabe stopnie w szkole ..

u psyhologa bylem 9ale to w 3-6 kl podstawowce) bo bylem niegrzeczny xD w szkole taki wiecie jak to w podst. noi wyszlo ze mam mini adhd ale ja przeciez :

-usiedze w miejscu nic nie robiąc (nie tłukac sie itp)
-nie od******la mi
ITp co maja adhd

aa .. jest jesszcze pora w której ćwicze

no to cwicze pod noc godzinke po posiłku i jazda z 1 godzinke wysiłku (hante, pompki,przysiady, itp)



Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
dobrze zrozumiałem? siedzisz 12 godzin dziennie przed kompem i pytasz czy jesteś uzależniony ?

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
no ale przecież level sam się nie wbije no nie ?

a tak na poważnie to ogarnij to musisz znaleźć zajęcie które zajmowało by ci tak samo dużo czasu zapisz się na jakiś kurs tańca np albo na sw jak wolisz do tego dorzucasz siłkę i korki z angola i nie masz czasu na kompa

Zmieniony przez - bananaya w dniu 2009-12-26 17:15:20

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
To jakiś żart ? Nic innego nierobisz, zlewasz szkołe odrazu po wejsciu rzucasz plecak i właczasz kompa i ty sie jeszcze pytasz czy jestes uzależniony ?

j.w najlepszym rozwiazaniem będzie znalezc zajęcie które niepozwoli ci na przesiadywanie całymi dniami przed kompem

Zmieniony przez - Vegeta15 w dniu 2009-12-26 17:19:05

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
Chodzę na muay thai 2x w tyg .. cwice w domu tylko nie opisalem tego

(zapomnialem:D) z tym LVl to chyba zartowales ? banabanya ?

nie gram w te Tibie czy cos tam ;) (nie chwalac sie) jestem zawodowym graczem Call of duty w Turniejach państwowo Narodowych ( i to chyba z tego względu tak długo siedze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Spójrz na siebie w lustrze i odrazu zaczniesz pakować 12h ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
tak to był żart

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
To po chvj wogle pytanie zadajesz?
Jesteś zawodowym graczem w coda to twoje życie ziomek! Komputer to twoje życie, pier.dol szkole, sport, kolegów, koleżanki, wszystko pier.dol. Siedź te 12 h przed kompem, a już napewno nie słuchaj się ludzi ze sportowego forum!
Nie zmieniaj tego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
Własnie ja chce to zmienic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154

dobra kolego na poważnie, poznaj moje zdanie na ten temat: tak jesteś uzależniony, 12h to gruba przesada.
Jeśli chcesz to zmienić to zmień to. Ogranicz komputer do 2h dziennie, zajmij się sportem bardziej poważnie, masz 13 lat możesz zabrać się za pare sportów, rozwijaj się ogólnorozwojowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
gdzie sa rodzice???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wystające kręgi

Następny temat

Radukcja po zwichnięciu rzepki

WHEY premium