SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwaga na oszusta!!!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2333

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Witam.

Dzisiaj rozmawialem z gosciem ktoremu wczesniej ukladalem diete itp. poznalismy sie wlasnie przez SFD. Napisal dzisiaj do mnie na gg, ze on prowadzi pewien konkurs w ktorym mozna wygrac 700 zl, trzeba tylko wyslac 3 SMS'y za 1.22 zl Zrobilem to poniewaz mu zaufalem. Wysylam pierwszego, drugiego, trzeciego... a tu? Brak srodkow na koncie... Wyzarl mi 20 zl ! Ostrzegam wszystkich przez nim, poniewaz moze zrobic to kazdemu! Jego numer gg to: 3505177 Bardzo mozliwe ze "ofiary" zbiera wlasnie z SFD...

pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie lekceważmy tego , ja już jak go złapie na gg to cienko z nim

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Rodic dales sie podejsc jak dziecko..
Nie mozna ufac komus kogo sie wogole tak naprawde nie zna..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-02-21 23:28:17

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Wiem, wiem... ja zawinilem... ale ostrzagam innych przez nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Maniek87 wiesz ale ufać to jedno a zostać beszczelnie oszukanym z obojętnie jakich przyczyn i jak to nie można tego zostawiać bez echa , innym razem może kogoś orżnąć na 20 tys zł

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Bardzo dobrze że powiadamia innych lecz nalezy pamietac że życie jest okrutne i po świecie chodzi pełna banda poprańców którzy chcą cie wydymać...
Należy sie z tym liczyć...
Dlatego znajac realia w jakich musimy żyć, należy MYŚLEĆ JAK NIE DAĆ SIE ZROBIĆ W KONIA!
Bład Rodic'a myśle że po takim zdarzeniu wyciągnie z tego jakieś wnioski...(nie zebym sie czepial czy coś, lecz na drugi raz przemysl wszytsko drugi raz zanim przejdziesz do dzieła - taka rada)

3mka

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
No wlasnie, wiem ze zle postapilem i ostrzegam innych zeby nie zrobli tak jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
moze jeszcze przysle Ci to 700 złotych




( )

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Zawsze ze mna normanie rozmawial, a teraz od kad mi to zrobil nie wlaczyl gg A ja dalej na niego czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
po co wysylales?
wierzysz w takie 'konkursy'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
hehe fajnie cie potraktował zamiast ci dać to jeszcze ci zabrał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

abonament

Następny temat

prosba o zdjecie bana - qbiec

WHEY premium