SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
pisze ten posta (pewnie go i tak usuną) aby wyczulic wszystkich na zachowanie adminów mianowicie został usuniety moj post a jako podanie przyczyny został podany pkt z regulaminu po głębszym zapoznaniam sie z regulaminem okazało sie ze mój post wcale go nie naruszał, na moja prosbe o przywrucenie artykułu i wyjasnienie dlaczego został usuniety zostałem zignorowany ...

Nie wiem co to forum ma wspolnego z K** ale jezeli ma to zaniza K** poziom obsługi

www.idczarek.pl
Moderator w dziale Grafika/Fotografia /K**/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Z tymi pensjami moderatorów to niezłe jazdy są.

Co jakiś czas ktoś zakłada posty ujawniając zeznania podatkowe modów i historię przelewów na ich szwajcarskie konta z rachunku Mateo.
Nie wiem kim jest ten tajemniczy bohater sfd, ale pewnie cbś ściga go już na polecenie grupy moderatorów działającej na tym forum. Zdążyłem też przeczytać przed skasowaniem post ze zdjęciami pewnych osób z tego forum razem z Ałganowem i Kwaśniewskim.

Tak więc DRAGON lepiej nie wnikaj, bo grupa trzymająca władzę "zaopiekuję się" tobą. Wpadnie ci na chatę kilku panów z Dopingu to odechce ci się zadawać pytania na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
LOL

jaki post i w jakim dziale?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie rozumiem
ps regulamin jest uproszczony do kilku punktów tak by było łatwiej i czasem na pierwszy rzut oka 'upomnienie' nie pasuje do wykroczenia w 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
a czasami modom sie nei chce wybierac za ktory punkt leci regulamin

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdybysmy wiedzieli o co chodzi to grono moderatorskie wydało by oświadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
to ze nie wiecie swiadczy w dalszym ciagu o braku komunikacji miedzy modami ... pozostawiam to bez komentarza i ku przestrodze dla innych

www.idczarek.pl
Moderator w dziale Grafika/Fotografia /K**/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
to ze
a czasami modom sie nei chce wybierac za ktory punkt leci regulamin
to juz nie moja sprawa ale to ze nie dostałem odpowiedzi na zadanie w @ pytanie oznacza zupełna ignorancje usera czyli brak szacunku do niego - i nie powinno miec tu znaczenia czy napisałem 1000 postów czy 1 skoro nie złanałem reg ... ale jak widac jak ktos tu jest modem to musli ze pana boga za nogi złapał ... ale przypominam ze forum istnieje dzięi usera o nie moda czy admina ... niestety nie pamiteam kto usuną moj temat dlatego mam pretensje do całej społecznosci modów na tym forum

www.idczarek.pl
Moderator w dziale Grafika/Fotografia /K**/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
i pewnie kiedy ty zostaniesz modem to bedzie inaczej ?

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
jestem modem na 2 forach .... i nie jest tam tak jak tu gdzie nie szanuje sie usera

www.idczarek.pl
Moderator w dziale Grafika/Fotografia /K**/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

avatar

Następny temat

Stosunek do efedryny w suplach

WHEY premium