SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymanie sylwetki , dieta , jak to jest.? potrzebuję porady...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Witam was.. Spalilem niechciany tluszcz .z wyniku jestem zadowolony.. Pytanie więc nasuwa się. Czy teraz po tym skończonym cyklu ostrych aerobow,mogę powrócić do w miarę normalnego jedzenia?? No bo wszędzie pisze jasno.Problemem nie jest tyle tłuszcz,co te cholerne węgle ze słodyczy szczegolnie.. Więc teraz ,jeśli chcę utrzymać sylwetkę to czy mogę jesc wiecej produktow niz tylko ryz , kurczak,owsianka itd z mozliwoscia jednego cheat meala w tygodniu..? chodzi mi o to czy teraz mam dalej patrzec na te tluszcze i wegle ,czy po prostu unikać slodyczy ,białego pieczywa, nie jesc na noc wegli a tak to w miarę jesc normalnie(pojawienie sie np.jakiegos pasztetu ,szynki czy sera żółtego w tygodniu lub od czasu do czasu jakas drodzowka czy pączek)oczywiscie ruszajac sie pare razy w tygodniu(nie mowie tu o siedzeniu przed TV).Jesli macie jakieś info, piszcie proszę. Zależy mi na tym . Z Góry dziękuję . pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
POwiedz mi czy jak powrócisz do tankowania do takiego samego paliwa jak przed redukcją nie stanie sie nic twoim zdaniem ? oczywiście że musisz sie trzymać pewnych reguł inaczej szkoda było robić redukcje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
Ok Rozumiem Cię. Tak samo ja mysle.Wiele pracy w to włożyłem ... No ale ,chodzi mi tylko o to czy jest sens tak bardzo trzymać ten specyficzny jadlospis teraz.Nie Mowie tutaj o żarciu szynki sera tlustych obiadow normalnie na co dzien,czyli zwyklego jedzenia tylko w imię odstępstwa ,nie codziennie ,, z 3X w tygodniu to juz max. No Bo wszedzie taka teoria jest ,że tyjemy od łakoci, że żremy na noc, że jemy byle co.. ale jakbyśmy W MIARĘ normalnie się żywili(przestrzegać zasad np kiedy co jemy,przestrzeganie zjadania wartosciowych posiłków, pić wodę a nie jakies detergenty unikać slodyczy ,pić oliwę, ale i pozwalać też sobie na popularną żywnosc ,oczywiście ruszając się przy tym ponad godzinę dziennie 3x w tygodniu. ) Według mnie to wystarcza, no ale ja chce waszych odpowiedzi właśnie,bo ekspertem nie jestem.Ktokolwiek coś wie na ten temat ,piszcie proszę. Muszę poznać różnych odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Tyjemy od dodatniego bilansu nieprawidłowego łaczenia potraw i śmieciowego żarcia.....
Przestrzegaj 10 wskazówek odywiaj sie zdrowo jak czasem sobie na coś pozwolisz nic sie nie stanie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Co to jest te nieprawidlowe laczenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przykład tł nasycone ww proste

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 83
dzięki za odpowiedzi.:) Jeśli ktoś inny chce się wypowiedzieć.. Proszę bardzo. piszcie jak wiecie. pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile posiłków dzienie

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium