SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ustawienie na skrzydle.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam 17 lat i gram w juniorach na boku pomocy. Gramy klasycznym 4-4-2. Problemem jest to, że ja rzadko mam piłkę (jak na moje oczekiwania). Zawsze kiedy gram lubię często utrzymywać się przy piłce i często podawać.
Może to problem z moim ustawianiem się na tej pozycji? Przez prawie cały ostatni mecz schodziłem do środka pomocy chcąc dostać piłkę. Może mi rozrysujecie jakiś przykład poprawnego ustawienia się na boku pomocy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 565
Jak Cię trener wrzuci na lewą pompe to robisz to samo tylko, że masz więcej możliwości, gdy schodzisz z piłką do środka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
To ciekawe jak można równocześnie często utrzymywać się przy piłce i często ją podawać. Jeżeli grasz samolubnie to nic dziwnego że Ci nie podają.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Kolejna Krystyna za czasów w MU tylko ze nie tak bramkostrzelna...

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi o po prostu o kontakt z piłką. Nie gram samolubnie... ^ ^ Czasem się kiwam ale praktycznie nie strzelam bramek... Wolę podawać i to jest moim priorytetem. W sezonie ( na razie 1500 minut) strzeliłem jedną bramkę i to z 5 metrów...

Jeszcze jedno. Jak gram na lewej pomocy to częściej mam piłkę ;d A na prawej jest jakoś dziwnie. (jestem prawonożny)

Zmieniony przez - Xov w dniu 2011-06-03 21:54:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Bo na lewej pomocy jak jesteś prawonożny możesz schodzić do środka
A na prawej flance jak jesteś prawonożny to nie masz tyle opcji co zrobić z piłką dlatego masz piłkę częściej jak grasz na lewej stronie

Pozdro

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nominalnie gram na prawej, na lewej tylko jak są jakieś zmiany w składzie. W większości zespołów grających 4-4-2 prawy pomocnik jest prawonożny a lewy lewonożny i oni nie mają problemów z częstym kontaktem z piłką...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Nie podają Ci bo pewnie się źle ustawiasz, jesteś kryty, albo inny członek drużyny jest lepiej ustawiony

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj zagrałem na lewej a kolega na prawej (on pierwszy raz). Po meczu powiedział, że mi się nie dziwi, że ja nie chcę tam grać. Mówi, że cały czas zespół atakował lewą stroną lub środkiem a na prawej miał bardzo mało piłek. Jak widać problem jest w grze mojego zespołu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Pogadaj z trenerem żeby na treningach sprawdzał inne formacje i żeby Ciebie tak ustawił żebyś miał piłkę częściej

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126
Graj szeroko przy lini na granicy spalonego bys mogl dostawac pilke ze plecy obroncy na tzw naroznik, nie rob tego nonstop bo sie zajedziesz wychodz po pilki i scinaj do srodka robiac miejsce bocznemu obroncy, wtedy zagraj mu pilke w ciemno na dobieg albo podaj do srodkowego pomocnika ktory zrobi to za Ciebie. Proste jak cep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasem gram tak jak piszesz. Jestem dosyć szybki i fajnie się "zrywa" przy dobrych piłkach za plecy obrony. W sobotę kolejny mecz, zobaczymy jak mi pójdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lękotka

Następny temat

MEDYCYNA SPORTOWA W GRACH ZESPOŁOWYCH

WHEY premium