SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Unigen Sustan 250 + 100 mety 10mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2019
noi widzisz ty tutaj mowisz co innego a ziomek troche wczesniej tez co innego, ty mowisz ze wystarczy te 9 tyg a ziomek wyzej mowi ze mam to przedluzyc do 20 tyg i mowi ze juz mam zaczac HCG, i mam pojechac do 20 tyg, dla mnie nie ma problemu moge dokupic jesli bedzie trzeba,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak ci bez ankiety pisali cykl to czego sie spodziewales? Masz jeden cykl za soba, poki co cykle 10-12tyg wystarcza. Od razu polroczne cykle bedziesz walil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2019
no nie, dobra to zrobie tak jak mowisz, czyli nie zaczynac jeszcze tego HCG ? po ostatnim zastrzyku susty mam wbic po 3 dniach 1000iu HCG co 3dni tak ? ile mam tego wbic ogolnie mam 3 amp po 5000iu, i clomid po ostatnim zastrzyku 2.5 tyg tak ? jeszzcze jedno czy jak w ostatnich 3 tyg wejde na taki kulturystyczny trening to bedzie git ? czy raczej nie polecasz ? i czy te wyniki po tym to sa wmiare przyzwoite czy raczej slabe ? niewiem jak to tam wyglada bo to drugi cykl dopiero,tam wyzej napisalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Po cyklu kreatyna mono plus moze byc jakis stack, booster tescia i lzejszy trening. Co to znaczy trening typowo kulturystyczny?


W ogole pozmienialo sie i zmienia widac bardzo. Kiedys, jakies 5-15 lat temu byly cykle 5-15 omy (1-2 na tydzien) i/lub 100 mety 5mg piramidka czy deka wino. Jeszcze rok-dwa temu cykle 10-12tyg na 2-3 srodkach normalka (i to bylo ok) a dzis od razu cykle na 4-6 miesiecy. To wszystko idzie w zlym kierunku, jedzenia i supli trzeba dolozyc a nie koksem nadrabiac, bo nie nadrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2019
moj trening wyglada teraz tak, ze ogolnie jest malo powtorzen, czy jak w ostatnie 2-3 tyg zmienie na cos takiego zeby bylo najminej np 6 powtorzen, i do tego np cos laczanego, to bedzie ok czy raczej pojechac tak jak dotychczas i pozniej po cyklu cos takiego sobie zrobic ? opd jeszcze czy dobrze cie zrozumialem z tym HCG i clomidem , i czy te wyniki so przyzwoite, dzieki noi jest on 3Xtyg trwa kolo 2godzin do 2i 30 minut, chcialbym zmienic na cos przkladowo 5x w tyg

Zmieniony przez - artur98 w dniu 2012-06-26 19:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ty jeszcze podstaw treningu nie ogarnales skoro takie pytania zadajesz a sie za cykl łapiesz bo lato jest,sezonowiec pełna gębą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2019
kur.. co ty myslisz ze ja na lato sie szykuje ??? bede robic cale lato, a tu jeden z drugim, caly czas o tym lecie gada..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
zmien slownictwo i nie napinaj sie "KOKSIE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2019
zadalem pytanie, a dostalem odpowiedz na wogole calkiem co innnego, jezeli hunter007 uwaza ze wszystko wie to ok, ale mogl by chcociaz odpowiedzec na moje pytanie, napisalem na tym forum aby uzyskac konkretnej odpowiedzi, jezeli bym byl sezonowcem to nie obchodzilo by mnie aby tutaj pisac i ze po cyklu wszystko spadnie, bo co by mnie to interesowalo lato sie skonczy i po co mi by to juz bylo, a mi chodzi aby to wykonac poprawnie, dlatego tutaj napisalem i sie nie napinam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2019
siema, przeez ile brac te HCG ? te 1000UI e3d, przeez jaki czas ? i co do clomidu jaka dawke ? zaczac po 2.5 tyg ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak krzepliwosci krwi (chyba) po SAA

Następny temat

Cykl winstrol solo

WHEY premium