SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Unichem Stanabolin tablets

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
tak jak mete co 3-4h, po posiłkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
rapper jakieś uzasadnienie ?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2422
Rapper: mety napewno nie wezme, nad propem myslalem i mysle, choc przyznam ze nie ma mi kto robic strzalow, a nie jestem przekonany do robienia tego samemu.

BadMad: Waga- 71kg, Wzrost 166cm :/, lapa 36 (przy tym wzroscie nie wyglada to najgorzej). Ale tak jak mowie, zalezy mi teraz na sile i definicji.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 807
no to myśle że przez pierwsze dni bedzie 1 tabs(10mg)na dzień i zwiększe sobie do 3 tabsów na dzień, chyba bedzie akurat jak na pierwszy raz

Z NICZEGO NIE MA NIC !! WIĘC DO ROBOTY !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Samodzielne wykonywanie iniekcji wcale nie jest takie trudne.Poczytaj i troszke odwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
Dokładnie, trzeba się zebrać i to po prostu zrobić, nie ma sie czego bać. Chociaz za pierwszym razem smarowałem sie chyba z 10 razy spirytusem i celowałem w odpowiednie miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2422
Moze sprobuje, ale narazie chcialbym jeszcze cos uslyszec cyklu z samego winka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jesli sie uparles na wino to 10-20-10 w Twoim przyp powinno wystarczyc dokladnie nie rozpisuje chodzi mi o min i max dawke to jest w dalszym ciagu dobry stanozolol wiec powinienes go dobrze poczuc p.wszystkim jesli chodzi o wzrost sily.Od nast dnia po cyklu ewentualnie kilka sztuk clomu,aczkolwiek będziesz przyblokowany w znikomym stopniu/teoretyzujac/

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
siemka bad

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-01-24 01:40:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl na mietku:)

Następny temat

Omka

WHEY premium