SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Umięśniona sylwetka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Zastanawiam się bo nigdzie dokładnie tak nie przeczytałem czy jako zaczynający swoją przygodę z treningiem ( około 0.6r stażu w domu od września wybieram się na siłownie ) powinienem podzielić rok na 2 okresy masa | redukcja ( przytyć x kilo a potem to zrzucić ) aby być b.dobrze umięśnionym na następne wakacje. Czy tez bardziej opłacam mi się trzymać swoją wagę w równowadze tzn +/- 2kg tak jak robie to teraz.
Waga 67kg
Wzrost 173
( Kiełkujący kaloryfer oraz widoczny zarys klaty ;D )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1607
To jak długo będziesz robił masę, zależy głównie od Ciebie. Mając to 67 kg, możesz robić np do 75kg, potem zrobić redukcję, lub pakować dalej, żeby było tych mięśni więcej - byle byś nie zalał się tłuszczem za bardzo (a jest on nieunikniony mając dietę wysokokaloryczną). Zależy czy chcesz wyglądać jak brad pitt z "fight clubu", Laazar Angelov czy Dwayne Johnson... Trzymać wagę? Wzrost siły to też wzrost masy, więc waga tak czy siak pójdzie w górę, chyba, że spalisz jakiś nadmiar tłuszczu co też zależy od typ sylwetki... Proponuję robić masówę, tylko kontroluj wagę, jak się zalejesz, zrób szybką redukcję. Efekt chyba będzie lepszy, jeśli robisz coś systematycznie i ciągle. Rok na dwa, to wyjdzie Ci 6 miesięcy robienia masy - Ja to tak widzę, ja bym tak spróbował :) Warto eksperymentować, bo każdy z nas jest inny (genetyka, predyspozycje itp.) i znaleźć to co nam najbardziej odpowiada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biala narosl w gardle

Następny temat

brzuch

WHEY premium