SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uda moje zmartwienie :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Grasik z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135
Chciałabym sie zapytać czy moge używać kosmetyków antycelulitisowych bo mam dopiero 14 lat a juz pojawił sie u mnie celulit na udach :( i chciałam poprosić o jakieś ćiwczenia na pozbycie sie celulitisu bez wydawania pieniędzy na siłownie czy cos takiego i prosze nie pisać zebym sie nie przejmowała bo to mi w niczym nie pomoze :( !!!!

learn to live with it or die !! = naucz się z tym żyć lub zgiń !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Zacznij biegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
jest masa ćwiczeń !!! i nie stresuj się :
1. przejrzyj swoją dietę - wywal z niej słodycze, wprowadź warzywka głównie i owoce (bynajmniej się nie głodz !!!)
2 trening - ale jeśli nie masz przekonania do siłowni to: rower i bieganie (truchcik więc się nie przerażaj); oczywiście swietne efekty daje pływanie
masz 14 lat ruszyłu hormony ... więc sporo sie dzieje nie pozwól aby wymykało Ci się to wszystko z rąk --- odpowiednio jedz i się ruszaj a będzie na pewno bardzo dobrze i to szybko

Zmieniony przez - MORDAD w dniu 2006-03-27 09:09:23

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
pewnie ze mozesz zaczac uzywac, skoro sie pojawił to jak najbardziej! Poczytaj troche o cellulicie w podwieszonych postach i looknij w wyszukiwarke bo na ten temat sporo było, było o kremach o cwiczeniach pewnie tez, o diecie. Ja od siebie polecam rower! Byle regularnie!!!

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
kosmetyki ok przeciwwskazań nie ma ... ale na 100% siłownia jest tańsza
i skuteczniejsza

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
mozesz takze robic cwiczenia ujerdrniajace posladki takze sa dobre (o tym mozesz poszukac w dziale Fitness) przysiady,bieganie, ROWEReK bardzo polecany !! pametaj zeby nie smarowac od tak bo to nic nie da pocwicz torche i ogranicz słodycze(chipsy itd) jezeli tak bardzo chce ci sie slodkiego to po cwiczeniach mozesz zjesc kostke czekolady na smak nic sie nie stanie bo po cwiceniach organizm przez pewnien czas dalej pali tluszczyk! ale niehc twoje cwiczenia nie trwaja 10 minut raz w tygodniu ...cwicz systematycznie ! na rowerke nsa pierwszy raz spokojnie ujedziesz z 30 -40 min reszta cwiczen zalezy od twoich chceci

jak juz sobie w tym wieku zauwazysz dobra strone cwiczen i bedziesz je traktowala jako cos fajnego a nie przymus zeby celulit zniknl to w przyszliosci nie bedziesz miala porblemow z tluszykiem !! bedziesz poprostu lubila cwiczyc polecam...

Buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135
ale ja nie jem słodyczy znaczy moze od święta i ćwicze regularnie :D brzuszki też robie i na rowerku jezdze :D mam jeszcze jedno pytanko czy moge używać np. Cellu-Sculpt Leg Perfector z Avonu ?? dzieki za odpowiedzi :D

learn to live with it or die !! = naucz się z tym żyć lub zgiń !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
https://www.sfd.pl/temat255012/
tu kjest co niektorzy mysla .mozesz sprobwac ale ja nie wiem czy pomoze napewno wspomze choc troche poprawi sprezystosc skory !! to dziwne ze jak cwiczysz i nie jesz duzo slodyczy a celullit jest! ja mialam kiedys z nim problem i zlikwidowalam go wlasnie cwiczeniami i dieta !

https://www.sfd.pl/temat243909/  PODWIESZONY ART!!!o tym balsamie takze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Trening, dieta => i nie bedzie żadnych wałków tłuszczyku
Przy okazji fajne urozmaicenie wolnego czasu...
Nie siedzieć przed kompem po 7 h i patrzeć w te niektóre walniete blogi etc. , troche ruchu nie zaszkodzi robi się wiosna wspaniały czas na małą redukcje

Jeżeli chcesz już na poważnie schudnąć lub zrzucić troszke zbędnego fatu to polecam aeroby z rana na czco...
I pamietaj dieta to podstawa


pzdr Mań.

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
no ale ona napisala ze cwiczy regularnie a słodyczy nie je czyli porblemow z tluszczem raczej nie ma!!

facelia a co cwiczysz i jak regularnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tak aeroby ale jesli nie masz za duzo miesni (ale chyba nie)

Może również wykorzystać białko gdy energia z węglowodanów i/lub tłuszczów nie jest dostępna. Proces ten nazywa się glukeneogenzą (czy coś w tym stylu Głównie użtwane są do tego weglowodany (??????carbs). Ta metoda produkcji energii jest najbardziej efektywna, powodem tego jest. Dzieje się tak dlatego, iż ciało ulega katabolizmowi aby zaspokoić potrzeby energetyczne. Zgadliście - ROZBIJE ONO TKANKĘ MIĘŚNIOWĄ ABY UZYSKAĆ ENERGIĘ. Nie zrozumcie mnie tutaj źle organizm rozłoży także tłuszcz aby uzyskać energię. Jestem pewien że uczyliście się w szkole na biologii że tłuszcz jest preferowanym źródłem energi podczas ćwiczeń aerobowych. Jest to całkowicie prawdziwe dla tych, którzy nie mają żadnych "zbędnych" mięśni.



https://www.sfd.pl/temat97651/  źródło ^^^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi jest?? WAŻNE!!

Następny temat

skora

WHEY premium