SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BÓL UDA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie pomozcie prosze...blisko od trzech lat mam wielki problem z prawym udem.Dokladnie to z jakims miesniem,patrzylem na atlas i jak na moje oko to moze to byc obszerny boczny lub przyśrodkowy. Otóz po dobrym treningu nóg albo grze w siatkowke bardzo boli, praktycznie uniemozliwiajac gre:( najbardziej boli tak mniej wiecej przy koncowej fazie zejscia ud do ćwierć skoku.jesli chodzi o umiejscowienie to tak mniej wiecej w polowi dlugosci uda:( no i jak nie pogram przez tydzien to bol znika ale pozniej nawet jak sie dobrze rozgrzeje i chce sie wybic na maxa to po paru skikach bol wraca:( szukalem tego tematu na forum ale znalazlem tylko szczatkowe info, zadnych zblizonych tematow.bardzo prosze o pomoc kogos kto zna jakis sposob lub ma podobny problem.Jesli chodzi o leki to stosowalem wszytskie mozliwe masci(ABC,naproxen,arkalen itd.) ale to tylko dzialanie docelowe:(pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Byłeś z tym u lekarza?

"...maglować, maglować - do bólu do granic wytrzymałości..."
Mariusz P.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze? nie bylem.ale to wynika tylko z mojej awersji do tych ludzi.zlamalem kosc łydeczkowata-nie zrosnieta juz od 4 lat,operacja przegrody nosowej-jeszcze gorzej oddycham,zlamany palec w dwoch miejscach-do teraz krzywy a na moje pytanie czemu nie moge zginac palca lekarz mowi:a co ja panu na to poradze? wiec raczej juz jakos nie wierze ze moga mi jakos pomoc w czymkolwiek zastanawiam sie czy to bedzie naciagniecie czy moze naderwanie jakiegos przyczepu ale skoro boli w srodku to raczej nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Nie no, można cie zrozumieć :) , ale niewiem czy na forum ktoś ci coś konkretnego poradzi, może w dziale zdrowie, popytaj znajomych może ktoś zna dobrego lekarza sportowego.

Zmieniony przez - Batis w dniu 2004-11-27 00:21:23

"...maglować, maglować - do bólu do granic wytrzymałości..."
Mariusz P.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie kurcze jakos nie moge dorwac dobrego lekarza sportowego.ale dzieki za dobre chceci.sgo 4 u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Dzięki za soga, ale musze sie wytłumaczyć z pewnej głupoty, napisałem żebyś sie zapytał w dziale zdrowie bo nie zauważyłem, że przenieśli twojego posta do tego właśnie działu.

"...maglować, maglować - do bólu do granic wytrzymałości..."
Mariusz P.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRĘGOSŁUP looknijcie

Następny temat

bol plecow u 18 latka help

WHEY premium