SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USA - Co kupować ??!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 423175

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jak moze dojść pocztą polską ze stanów??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 858
jak nazywa sie ten spalacz scorch czy cos takiego. wyslij ktos link jak to wyglada. pozdro

dudek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2224
anabol mam pytanie odnosnie platnosci w sklepach internetowych, placisz jak ? wiesz moze jakie prowizje placac z polski itd. Oraz mam pytanie czy jest mozliwosc ze ja zaplace tutaj im z polski a adres odbiorcy bedzie moja rodzina w USA>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
k.zielony http://www.discountanabolics.com/p/MA02

Pawel00s ,ja place tylko karta

placac z PL ,prowizje niemam pojecia jakie

wydaje mi sie ze da sie zaplacic z Polski i zeby wyslali na adres w USA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 858
wystarczy wpisac dane z karty polskiej i podac adres w usa. gdzie masz ta rodzinke w usa?? najlepiej wysylac paki do polski polamerem. jest najtanszy i pewny. placowki masz w Milwaukee, Chicago i NY. jak twoja rodzinka nie mieszka gdzies tam zawsze moga wyslac paczke poczta amerykanska do ktorejs z tych placowek(to nie jest drogie). WIEM ze Milwaukee pewna bo tam wysylam zawsze paczki. dosylasz pozniej czek albo co tam chcesz. ja wysylam na paczce koperte z moim czystym czekiem i oni sami wypelniaja. pracuja tam bardzo mile i uczciwe babcie:) jak chcesz wysylac wiecej odzywek to se wyslij paczka morska. bo teraz maja nakaz otwierania paczek lotniczych i spisywanie zawartosci a w morskiej to wysylasz praktycznie co chcesz i nikt tego nie sprawdza. wtedy paczka bedzie szla 4-6 tyg do polski. a jak wyslesz lotnicza 2 tyg i jakies tam wieksze ryzyko. w sumie to chyba tyle na ten temat:D

dudek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok już kwestie trensportu wiem.

Teraz mam pytanie. Czy na lotnisku urząd celny moze sie doczepić do odrzywek? (nie będe to PH) tylko suple dostępne również u nas w kraju (np. storm).

PS. słyszałem ze od jakiejś kwoty (chyba 50$) płaci sie cło??? poniewaz to nie jest już uznawane za upominek czy coś takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Tyle, żę niewiem nawet czy storm jest u nas 'legalny'. jako że to produkt z poza UE to chyba musi miec jakiś certyfikat, czy zezwolenie...

Inna sprawa że dla celnika laika jak popatrzy na storma czy na na jakiś PH będzie to to samo...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Jezeli w UE sprzedawany jest ten produkt to bez problemu mozna wwozic gdzie chcesz. I celnik nie ma prawa sie doczepic,jezeli wieziesz dla siebie.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 858
jak zobacza ze towar jest warty wiecej niz 50$ to ci ocla a wtedy to chyba sie nie oplaca za bardzo sprowadzac. bo wyjdzie clo i podatek i masz juz jakies 30% ponad do zaplaty. ja w morskich paczkach wysylalem juz laptopy i inne gadzety i nikt nigdy tego nie zobaczyl. mozesz wyslac te odzwyki dla pewnosci owiniete w ciuchy. i jak bedziesz robil spis paczki to nie pisz o odzywkach za duzo.

dudek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Ktos kto jest zainteresowany przesylka supli i innych rzeczy z USA niech poszuka w tym temacie, gdzies na poczatku pisal juz BULL i jest moje tlumaczenie co i jak robic i pisac zeby paczuszka przeszla.

Shut The f*** Up And Train

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono inkospor'u

Następny temat

Lipcowe Total Rebuild by Jankiel88 pods. str.8

WHEY premium