SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 11 - Werdum-Browne

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Chodzi pewnie o to lokcie typu 12-6. ze niby zamiast robic 12-6 to robi 11.30-6 czy cos w ten desen.

Mi chodzi o uderzenia w tyl glowy, a Browne napyerdalal te lokcie w gonzage jak popadnie, w skron, w potylice, gdzie sie dalo. Jeszcze nawet wsadzil 2 jak Gonzaga byl nieprzytomny.

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2014-04-04 19:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pierwsze weszły legalnie, potem Gonzaga schował łeb w przód/schylił sie i wtedy weszły w tył głowy-dokładnie jak odwracanie twrzy jak się zbiera oklep

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
annihilus
Greg Jackson to taki troche skvrwiel mały

wynajduje luki w zasadach i zleca swoim zawodnikow różne dirty tricks takie jak kopnięcia boczne na kolano czy właśnie te łokcie

jako trener jest ekstremalnie skuteczny, no ale etycznie / moralnie troche mnie to bulwersuje - sport to z zalozenia przede wszystkim uczciwa rywalizacja

Rampage cos sie chyba skarzyl ze po side kickcach Jonesa musial operowac kolano i że generalnie takie kopnięcia moga komus zniszczyc karierę

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2014-04-04 09:50:32

nie ma tam nic "niemoralnego" - każdy moze to wynaleźć i stosować=równe szanse

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Puar
Grind o co chodzi z tymi łokciami Brownea, możesz dać link do tego artykułu od Jacka? Łokcie w tył głowy to łokcie w tył głowy, nie ma znaczenia czy pionowe czy inne. No chyba że Greg znalazł coś takiego, że jak przeciwnik specjalnie wystawi tył głowy z zamiarem obrony, to wtedy można go zdzielić? O co tu chodzi?

nie jestem pewien czy to był slack,ale ładna analiza-próbuję znaleźć

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
grind
pierwsze weszły legalnie, potem Gonzaga schował łeb w przód/schylił sie i wtedy weszły w tył głowy-dokładnie jak odwracanie twrzy jak się zbiera oklep

bzdura. obejrzyl sobie walke. Gonzaga mial ciagle glowe w tym samym miejscu, potem stracil przytomnosc i glowa mu sie osunela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Macie ujęcie z dobrej kamery:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
no to mu się osunęła. nie mam wpływu czy ktos odwraca/osuwa mu się głowa.
ciosy które go znokautowały/zakończyły walke były legalne a nie w tył głowy i to sie liczy

Problem w tym,że osły na necie sie pluły/plują,że wygrał walkę nielegalnymi łokciami,co jest bzdurą,bo cisy po których był KO były legalne-nie były w tył głowy,tylko skroń,bok głowy

Zmieniony przez - grind w dniu 2014-04-04 23:14:08

Zmieniony przez - grind w dniu 2014-04-04 23:14:46

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Puar
Grind o co chodzi z tymi łokciami Brownea, możesz dać link

Znalazłem!
http://mmajunkie.com/2014/01/the-strange-story-of-mmas-most-misunderstood-illegal-elbow-strike/ 

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Rampage smęcił też na obrotowe łokcie Jonesa bo mogą wejść na potylicę jak któryś za bardzo skróci dystans.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Zobaczylem konferecje ... Brownie bardzo pewny siebie, chyba troche za pewny. Juz wiadomo, ze walka z Cainem w Mexico !!! Wiadomo, ze Cain bedzie sie tam chcial pokazac z jak najlepsze strony, wiec juz mi zal jego przeciwnika ... Dla mnie najciekawsza walka to chyba Cowboy vs Cerrone. Fajna gala sie zapowiada.

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2014-04-17 20:15:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddaj głos na naszego partnera Lowking

Następny temat

UFC 173 - Weidman vs Belfort 24.05.2014

WHEY premium