SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 11 - Werdum-Browne

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
fajne kursy na werduma

ali gdy był bardziej skokszony - w sf - 'bił się' 15 min z werdumem, jak dla mnie powinna być dogrywka/werdum no ale yebać

browne w walce też z alim który w ufc już tak nie koksi OMAL nie przeyebał tej walki, dzięki sędziemu trochę, a bardziej dzięki nieporadności aliego

są i nowsze walki po których można argumentować typ tej walki, ale imo ta pokazuje, ze kurs na werduma cacy

trudne do obstawienia, werdum w dobrej dyspozycji może wyebać brownowi, to jest walka 5 rundowa, werdum częściej ostatnio walczył na pełnym dystansie, co skłania ku niemy im dalej w pojedynek

widząc przed oczyma obraz browna w unikaniu klinczu - cofa się prosto na siatke w każdym starciu - imo aby browne wygrał z werdumem musiałby poczynić jeszcze większe postępy niż te z ostatnich walk

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Fakt to 5 rund, licze ze Werdum go sciagnie na glebe i dokonczy dziela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Karta swietna, a jednak troche pomarudze.

Dustin Ortiz vs. Ray Borg - Walke temu Ortiz dostal Morage, ktory wg rankingu UFC jest 4 na swiecie. Przegral przez split decision, co w moich oczach znaczy, ze typ jest solidnym top10. Teraz walczy w drugich prelimsach i z typem, ktorego nie ma w ogole w rankingach. Dziwne.

Rafael dos Anjos vs. Khabib Nurmagomedov - to jest kpina, ze ten pojedynek jest w prelimsach. Nr 5 i nr 7 w rankingu, za Khabibem stoi spory hype, walka o bycie w top5 w najciekawszej dywizji na swiecie. Dla mnie ta walka moglaby byc ME na jakiejs gali. Mam nadzieje, ze Khabib pokaze cos wiecej niz 'tylko' wrestlef***.

Brad Tavares vs. Yoel Romero - nie wiem kto to jest Tavares. Ci goscie sa w main cardzie chyba tylko dlatego, ze Yoel konczy walki, a Khabib nie.

Donald Cerrone vs. Edson Barboza - Donald swietnie wyglada, jak ma spora przewage w stojce. Wtedy wprost uwielbiam patrzec na jego combosy. Pojedynek, w ktorym moze zdarzyc sie wszystko. Nie mam pojecia jak sie potoczy, ale wydaje mi sie, ze w samej stojce Barboza by kowboja rozpykal

miesha vs liz - co tu duzo gadac. Miesha jest ladniejsza. Tyle w temacie.

Werdum vs Travis - na tym konczy sie moje marudzenie. Genialne zestawienie, bo kibicuje lepszemu, co by Cain mial godnego przeciwnika. Co tu sie nie wydarzy, to bede szczesliwy.

~~

Szykuja sie nam waleczne swieta (w te niedziele jest swieto, nie?) - ta gala, bellator dzisiaj, a za tydzien JJ. I na co komu glupie seriale typu brejking bad czy gay of thrones skoro tyle ciekawych walk jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bardzo mnie denerwuje polityka Dany typu "kończy walki to go faworyzujemy nawet jakby przegrał z zapaśnikiem".

A Miesza z Lizą to powinny walczyć jako pierwsza walka prelimsów.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A nie jest tak ze ten Romero jest jakos zwiazany z Floryda ? I chca pokazac "lokalnego" goscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Znam się kilometr mniej niż większość stałych czytelników działu ale pozwolę sobie stwierdzić że nie wyobrażam sobie Werduma stawiającego opór Cainowi. Słabo ostatnio mi wyglądał, jak drewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
rychupomarancza
Znam się kilometr mniej niż większość stałych czytelników działu ale pozwolę sobie stwierdzić że nie wyobrażam sobie Werduma stawiającego opór Cainowi. Słabo ostatnio mi wyglądał, jak drewno.

Werdum nie bedzie stawiał oporu
załoze sie ze bedzie próbował:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Bym się zakładał że wygrać może pułapką ze zdjęcia w 1R bo w 2 będzie bez gazu już. Ale jak dopadło go wypalenie już na serio i to nie tylko wrażenie które odniosłem to tematu nie będzie bo jutro przegra. Dobra fota, miałem przewidzenie, zamiast twarzy Fedora przez ułamek widziałem Travisa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Travis i Werdum to obecnie najwieksze zagrozenia dla Caina, niezaleznie od tego jak duze. Barnett zlamil i wyzywa do walki big noga - ergo nie chce mu sie juz walczyc. Big Foot wiadomo. Reem musi sie odbudowac. Stipe ma przed soba JDSa, ktory raczej go zgwalci. Na dzien dzisiejszy zostaja tylko Travis i Werdum. Jedyne co mnie martwi u Fabrycego, to ze cos zaczal wspominac o emeryturze. KAZDY kto zaczyna wspominac o emeryturze zaczyna przegrywac. A Travis ma w glowie cos przeciwnego: "dopiero sie rozwijam, duzo przede mna blabla".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
wazenie:




Ortizowi przeciwnik wypadl, wiec zwracam honor co do tego zestawienia.

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2014-04-18 22:52:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddaj głos na naszego partnera Lowking

Następny temat

UFC 173 - Weidman vs Belfort 24.05.2014

WHEY premium