SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddaj głos na naszego partnera Lowking

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326


Potrzebna Wasza pomoc! Nasz partner Lowking.pl bierze udział w konkursie na Blog Roku 2013 organizowanym corocznie przez Onet.pl.

To jedyny blog o tematyce MMA z tysięcy biorących udział w konkursie. Jeśli podobają Wam się teksty z Lowkinga i macie akurat wolne środki w kwocie 1,23 zł do zainwestowania (zwrot z inwestycji w postaci większej ilości artykułów), to zapraszamy do oddania głosu w następujący sposób:

- wysyłamy SMSa o treści F00197 (po F są dwa zera) na numer 7122
- koszt to 1,23 zł – środki zostaną przeznaczone na hospicjum dla dzieci

Można wysyłać tylko jeden SMS z jednego numeru telefonu! Głosowanie trwa do 6 lutego.

Gorąca prośba o udostępnienie tej wiadomości dalej. Szczegóły na temat konkursu znajdziecie tutaj:
http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/lowking-pl-analitycznie-o-mma,5ym,blog.html




Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2014-02-03 20:41:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja już oddałem głos , moja żona i nawet rodzice bo uważam , że warto ! a wy ???

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2014-02-03 20:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Również wysłałem

Dobrze, że pieniądze z wysyłanych wiadomości są przekazywane na hospicjum dla dzieci.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
Coś słabo aktualizowana ta stronka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 218
Gortat, to nie strona z newsami, dlatego artykuły są raz na 2-3 dni. Jeśli jednak objętościowo porównasz to, co zostało w ciągu ostatniego tygodnia opublikowane na lowkingu z objętością innego portalu newsowego, to... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
Nie no okej okej ;p Ja lubię wszelkie strony o tematyce sportów walki ;d Jak ktoś narzeka na objętość to znaczy , że podoba mu się i chcę więcej ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NADRUKI na dowolnej odzieży - Kluby sportowe, MMA, KSW i inne

Następny temat

UFC on FOX 11 - Werdum-Browne

WHEY premium