SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 98

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Diego zaprasza Marcina na treningi w swoim klubie!

https://www.instagram.com/p/BMe126Ehr6L/?taken-by=diegonightmaresanchezufc 
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tylko ME na razie oglądnąłem, bo czasu nie miałem.
Tylko pierwszą rundę dałem RDA czyli 49-46 Ferguson.
Świetny występ Fergusona, żelazne cardio, jak zwykle nieprzewidywalny, beton, wszechstronność i świetne warunki fizyczne. RDA też dobrze zawalczył, ale oczywiście nie był tak skuteczny jak np. z Pettisem gdzie mógł śmiało iść do przodu a tu sporo czasu na wstecznym walczył.

Moja wizja sytuacji w LW:
Zwycięzca Alvarez vs McGregor VS Nate Diaz
Ferguson vs Nurmagomedov / MJ 2

Imo po prostu tak będzie, nie ma co płakać, że niesłusznie dla mnie na 90% ten scenariusz xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mocno niesłusznie, w życiu bym Nate'owi TSa teraz nie dał. Myślę, że TS zależy to od tego jak mocno Khabib zdominuje MJ. Co do walki RDA Ferguson, to RDA mówił, że miało na walkę wpływ to, że mu Fergusson palucha wsadził w oko i w drugiej rundzie od tego momentu wyraźnie gorzej mu szło. Mówi o tym w 1:30




Co do zaproszenia Sancheza to Heldpowinien jak najbardziej skorzystać, ale i tak pewnie tego nie zrobi.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-11-06 23:14:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
palce w oko i kopniaki w jaja ogólnie mają wpływ, ale co zrobić taki sport..

MJa nie skreślaj z Khabibem (mówisz jak go mocno zdominuje..) bo jak mu MJ p******nie to Khabib będzie spał jak.. NIEDŹWIEDŹ

a jak MJ wygra to pamiętajmy, że ostatnia porażka Fergusona jest właśnie z MJem, który go wyraźnie w stójce zdominował.

Nejt innej walki nie weźmie teraz niż o pas/z Conorem więc zwłaszcza jak Conor zdobędzie pas to z Nejtem ma 1-1 i to "1" Nejta wygląda lepiej niż 1 Conora, wręcz Nate z Conorem jest 1-0-1 (imo Conor słusznie wygrał walkę, ale była bardzo wyrównana a za 1 razem Diaz go skończył)

Ponadto Conor vs Nate 3 to rekord PPV. Nate także wypunktował MJa (zwłaszcza jak MJ wygra taki scenariusz).

Jaram się tym co będzie za tydzień

aaa i jeszcze Lamas vs Oliveira oglądałem. Oliveira ładnie zaczął, ale Lamas ma świetną tą gilotynę. Oliveira raczej nie wyleci, ale w 155 na bank będzie teraz walczył
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgodzę się. MJ jest groźny i w stójce różnica będzie naprawdę spora na korzyść MJ no i TDD też niezłe. Jak wygra MJ to raczej Fergusson dostanie TSa. Naprawdę mnie już nudziłoby oglądanie Diaz - Conor po raz trzeci już chyba wszyscy wiemy jak mniej więcej wyglądałby ten pojedynek. Walka z Khabibem by się o wiele lepiej sprzedała, bo Khabib ma piękny rekord, ani jednej porażki i trash talk ma całkiem niezły, na pewno lepszy od Fergussona, no i w końcu jakaś odmiana, a nie ciągle trash talk Diaza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
daj Pan spokoj, jesli by dali Nate'owi walke o pas (obojetnie z kim), to pyerdole to MMA.

niech walczy o wolnosc dla konopii, a nie kuwa pasy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diaz z pasem to byloby coś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z gautanem już wystarczające cyrki odstawiają z dawaniem tych TSów. Conor dostaje walkę o pas, choć w lekkiej ma 1-1 z Diazem tylko. Hendo dostaje walkę o pas całkowicie z doopy. W piórkowej walki o pas nie ma. W ciężkiej raz to Werdum sobie robi wakacje na 10 miesięcy, a raz Miocic i czeka się tyle na obrony. SZkoda gadać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wiadomo.

mogliby zrobic turniej dla wszystkich gatekeeperow z pasem wtedy, Bisping mowi, ze wolalby walczyc z jakas dziewczyna, ale jesli wszyscy beda dwie kategorie nizej to on nawet moze nie bedzie mial kontuzji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli myslicie ze Conor (jesli pokona Alvareza) weznie walke z Fergusonem czy Khabibem to wydaje mi sie ze sie ostro mylicie.

Bedzie Diaz i emerytura a jak nie to od razu emerytura, Diaz mu lezy na tyle ze juz go raz pokonal (co prawda strasznie wymęczona decyzja z 3 i 5 runda na wstecznym) i bardzo mozliwe ze to zrobi jeszcze raz, podczas gdy Kabib i Ferguson powycieraja nim mate
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prostowanie nóg przy prostym

Następny temat

Mousasi vs Hall 2 UFC fight night 99

WHEY premium