SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 86: Rothwell vs Dos Santos - wyniki na żywo

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR !!! JUNIOR !!! JUNIOR !!!JUNIOR

NIe miałem jak wczoraj oglądac, nie było mnie, gala fajna ? Widzę, ze Jano się odbił :D


Zmieniony przez - Strecho w dniu 2016-04-11 09:30:03

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Już hamburgery spisywały w komentach JDS-a na straty, zayebiscie że wygrał i w super stylu pokazał że chłodna głowa + technika + szybkość, to jedno z lepszych możliwych połączeń

Szczególnie fajnie, że właśnie nie podpalał się w akcjach, nie wchodził w wymiany - może i by je wygrał ale po co? Nie dość, że pokonał Bena, to jeszcze wyszedł bez większych obrażeń - co dla niego jest rzadkością, choć jest mu bardzo potrzebne, bo na wojny nie może sobie juz pozwalać.

A Rothwell? Jest bdb, ale dla mnie to taki Fury w mma. I tak samo myślę, że na Tysona tez znajdzie się ktoś, kto go totalnie technicznie obnaży. Choć obu nawet lubię.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-04-11 09:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Fury ma 4 pasy mistrza swiata w HW i zdetronizowal hardcora... Jest niepokonany ... Jak ty mozesz do niego Bena porownac ktory na chwile przezyl 2 mlodosc i ma k***a 10 porazek.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263225
Strecho


NIe miałem jak wczoraj oglądac, nie było mnie, gala fajna ? Widzę, ze Jano się odbił :D





Nie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Czep się swego ogona :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263225
ej... odpowiedzialem na pytanie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Książe z cieszyna wygrał = dobra gala., drżyj dżonie dżołsie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i Stasiak bonusa nie zgarnął UFC handed out four "Performance of the Night" bonuses in Zagreb: $50,000 each to Derrick ''The Black Beast'' Lewis, Mairbek Beckan Taisumov, Alejandro " Diablito " Perez and Jared Cannonier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Lewis chce teraz Nelsona. Ja bym go wolal z Huntem zobaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Lewis na konfie na koniec zaapelował zeby glosować na Trumpa, juz go lubie :D
2

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ubrania MMA

Następny temat

Bellator 152: Pitbull vs. Souza

WHEY premium