SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 39: Rua vs Henderson 2 – wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Puar
Jak Herb zainterweniował rozdzielając obu, to Shogun próbując się podnieść upadł mimowolnie czy z rozpaczy?

Ale chyba jednak upadł mimowolnie. Tak mi się zdaje po oglądnięciu powtórki wiele razy. Jest z nim o tym jakiś wywiad po walce?

Wydaje mi sie Puar, ze upadl bo nie wiedzial co sie dzieje. Jego nos tez ciekawie po walce wygladal.
Shogun to ciekawy przypadek jak dla mnie, po nim w ogole nie widac wieku (w sensie ilosci lat w mma). Wygladal super swiezo i widac bylo ze jest glodny walki. Cos jak Belfort. Ale by bylo cudownie zestawic ich ze soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
upadł bo dostał 5 strzałow w tył głowy ,raczej wstrząsu nie dostał po strzale w nos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ale ma nos złamany i to go posadziło, reszta na dobicie, no ale sporo w tył głowy zgarnął.

Szkoda shoguna, wygrywał, no ale hendo jak trafi... Ładnie jednak, spodziewałem się, że będzie odwrotnie.

Jak tam chyba Xper pisał Shogun mógłby z Blachą się zmierzyć, byłby ogromny test dla Janka.

Hendo nie wiem nawet z kim teraz powinien walczyć. LHW do walki Jones Gus wydawała się wyczyszczona i miał iść do HW a tu się robi cholernie ciekawie i Jones ma jeszcze kilka wyzwań też.

Hendo fajna żonka ale Sonnena fajniejsza

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
SZkoda Shoguna

takaluta prosto w nos, bo czymś takim nie da się ustać na nogach

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
toż Shogun by zabił janka...

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-03-24 18:21:21

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-03-24 18:23:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
KondiKapo
Jak tam chyba Xper pisał Shogun mógłby z Blachą się zmierzyć, byłby ogromny test dla Janka.

Fajterzy z markowym nazwiskiem nie będą walczyć z noname'ami. Dla mnie sensownym zestawieniem byłoby Shogun vs Manuwa. Problem polega na tym, że Shoguna UFC lubi dawać do Brazylii, a Manuwę do Europy.

ME był emocjonujący, to fakt, ale mi się smutno na obu panów patrzyło. Hendo przez 2 pierwsze rundy nic nie pokazał, jedna próba obalenia wyglądała mega tragicznie (to gdzie się rozpędził, Shogun odsunął i Hendo sam się wpyerdolił w siatkę jak jakiś nieporadny kozioł), szczęka już nie ta sama, bo zaliczył 2 poważne knockdowny, walka z pleców tragedia raz go Shogun dosiadł jak dzieciaka.

Shogun natomiast boks bardzo fajny, kopnięcia też konkretne (szkoda, że nie było więcej), ale parter tragiczny! Miał Hendo w parterze po KD i co zrobił? Nic nie mógł zrobić, żadnego przechodzenia pozycji, żadnego obijania z góry konkretnego (jakieś łokcie się pojawiły, ale w ogóle nie zadawały żadnych obrażeń). Cardio też miałem wrażenie, że od połowy drugiej rundy Shogunowi strasznie kuleje. Może dlatego nie robił nic w parterze, bo nie miał siły. W 2 rundzie!!

Do tego przerwanie też złe. Gdyby Herb Dean zwrócił Hendo uwagę, że nie może uderzać w tył głowy, to moim zdaniem by Shoguna nie skończył, bo ten miał głowę dobrze zasłoniętą, a chyba nikt się nie spodziewa, że wtedy Hendo by zrobił RNC. Dziwi mnie pobłażliwość dla starej gwardy (Hendo, Vitor). Zaraz zedytuję wikipedię na TKO(punches to back of the head) :)

Ogólnie obaj panowie to teraz cienie samych siebie. U Henda zauważyłem już lekkie dziury w wypowiedziach (ok, zaliczył 2 KD więc ma prawo łapać zwiechy) i to jest już znak, że powinien uważać i po następnym KTFO zrezygnować z kariery albo walczyć z softpuncherami typu Sonnen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 198
Panowie, można to gdzieś online obejrzeć bo nie chcę mieć zaległości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
mmaktfo.com

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
szkoda Shoguna

zwlaszcza,ze Hendo ma po pierwsze 100 lat,a po drugie,to jego polowanie na lute,ktora zabiera przeciwnikowi caly pasek HP mnie nie bawi jakos. juz ostatnio niektorzy pokazali jak walczyc z nim w taki sposob,ze jest bezradny.A Mauricio jeszcze cos tam moze pokazac,zwlaszcza,ze ostatnio jakby zaliczyl progres.

w ogole dziwna z nim sprawa,bo przegrywa w taki durny sposob czasem,ze rece opadaja. wie,ze Henderson ma jedna jedyna mozliwosc,zeby to wygrac w postaci tej swojej prawej bomby,to zamiast walczyc madrzej,schodzic caly czas w prawo,to sie wdaje w jakas przepychanke i konczy jak widzielismy. miedzy 2 i 3 runda naroznik Dana madrze zwrocil mu uwage,ze Shogun ma zbyt nisko lewa reke i ze moze to wykorzystac petarda z prawej,to w 3 rundzie pare razy tak swisnal przy jabach Shoguna,ze jakby trafil,to by mu urwal leb...a Mauricio dalej igral z ogniem,no i sie doigral...

Shogun vs Blachowicz nie skomentuje,bo miejmy granice przyzwoitosci mam nadzieje,ze cos tam jeszcze pokaze,bo ostatnio mniej remizy jednak u niego,takze cos tam lepiej jest na pewno.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2014-03-24 20:47:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
mnie tam z jednej strony szkoda Shoguna,a z drugiej strony cieszę sie bo uwielbiam tez Henda, a co do Shogun vs Blachowicz to ----> Blachowicz skonczy w szpitalu,nawet gdyby Shogun był jednoręki i nie mógł kopac to i tak nawet podjazdu do niego nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przestawienie się na piąstkówki

Następny temat

Trening pod MMA (wytrzymałość i siła)

WHEY premium