SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 252: Stipe Miocic vs. Daniel Cormier 3

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A ja szanuję to że wolą być kumplami a nie robić wszystko żeby zadowalać fanów mma

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
W tym roku chyba nici z trylogii - Stipe przeszedł operację oka, spowodowaną obrażeniami wynikającymi z wkładania paluchów przez Cormiera w ich ostatniej walce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To nieźle... gdyby to były jeszcze przypadkowe palce w oczy... a te niestety były raczej zadane z premedytacją

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
No i dobra, niech Miocic zrobi sobie ten zabieg oka, wyleczy się i dobrze przygotuje do walki. Nie ma pośpiechu skoro walka i tak ma się odbyć. Gdyby spieszyli się z tą walką, to byłaby gadka, że jeden czy drugi nie przygotowali się zbyt dobrze i nie wyleczyli kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Pytanie czy będzie wola wszystkich stron by tyle czekać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Raczej Cormierowi teraz zależy na szybkim rewanżu, a nie może go dostać z tylko jego własnej winy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Niech Miocic przez rok próbuje doprowadzić do walki z Lesnarem, DC poczeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

ufc.com

Daniel Cormier skorzysta z wiedzy George’a Foremana przed trylogią ze Stipe Miocicem

Były mistrz wagi półciężkiej i ciężkiej UFC Daniel Cormier podzielił się ze swoimi fanami informacją o nawiązaniu współpracy z legendą boksu i byłym mistrzem wagi ciężkiej WBU, IBF, IBA oraz linearnym mistrzem wagi ciężkiej Georgem Foremanem, który ma mu pomóc w obozie przygotowawczym do walki z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej Stipe Miocicem.

Cormier umieścił na Instagramie zdjęcie z Foremanem oznajmiając, że będzie z nim pracował przed trylogią z Miocicem, która odbędzie się na początku przyszłego roku.

Daniel Cormier
„Było naprawdę wspaniale móc poznać mistrza, jestem bardzo podekscytowany, że mam możliwość podzielić się z tobą częścią mojej podróży do mistrzostwa wagi ciężkiej. Jestem podekscytowany spotkaniem ze wszystkimi dziećmi w centrum młodzieżowym w Houston i lekcją daną od jednego z najlepszych. Jeśli jest ktoś, kto wie coś o byciu mistrzem świata jako starszy mężczyzna, jesteś to Ty mistrzu. Ten występ zmotywował mnie do bycia zawodnikiem sportów walki, to spełnienie marzeń mieć ciebie jako przyjaciela i mentora. Do zobaczenia, jak tylko umówimy się na randkę z Big George’em! Co za piękna istota. #andnewagain #heavyweightchamp #biggeorge #weareaka @biggeorgeforeman”

https://www.instagram.com/p/B4kh_pOBwaj/


Daniel Cormier Instagram

George Foreman odszedł na sportową emeryturę w 1997 roku. Był jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej swojej ery ustanawiając rekord 76-5 ze zwycięstwami nad takimi gwiazdami jak Joe Frazier, Lou Savarese. Walczył również z Muhammedem Ali, Evandrem Holyfieldem i Shannonem Briggsem.

Daniel Cormier ma za sobą porażkę przez TKO w czwartej rundzie walki rewanżowej ze Stipe Miocicem na gali UFC 241. DC radził sobie bardzo dobrze niemal przez cały czas walki, ale w czwartej rundzie Miocic zmienił taktykę i rozbił Cormiera swoimi ciosami odzyskując tytuł mistrza. Wcześniej Cormier pokonał Derricka Lewisa w walce w obronie pasa, który zdobył po wygraniu pierwszej walki z Miocicem na UFC 226, którego pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie.

Oczekuje się, że ta dwójka będzie walczyć po raz trzeci na początku 2020 roku. Będzie to ostatnia walka w karierze Daniela Cormiera, który już od dawna planuje przejść na emeryturę.

Jaką rolę będzie pełnił Foreman w obozie Cormier’a? Zapewne pomoże byłemu mistrzowi UFC udoskonalić jego techniki bokserskie, które przydadzą się w konfrontacji z Miocicem, który bardzo dobrze radzi sobie w boksie. Wieloletnie doświadczenie legendy boksu z pewnością przyda się Cormierowi przed kolejną próbą zdobycia tytułu mistrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ciekawe, widzę Dana dla grubasa wszystko, gorzej było jak Stipe czekał na obiecany natychmiastowy rematch

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Teraz niech Miocic próbuje przez rok doprowadzić do walki z Lesnarem haha.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Colby Covington zadarł z kolejnym zawodnikiem – ze Stipe Miocicem. Mistrz zamierza wyjaśnić sprawę

Następny temat

Ben Askren o możliwym pojedynku grapplingowym z Dillonem Danisem i odpowiedź Danisa

WHEY premium